‘Takımın sahibi taraftar’

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, Özlüce Tesisleri’nde düzenlenen imza töreniyle yeni sezona çok güzel bir başlangıç yaptıklarını söyledi. Başkan Ay, “Aldığımız oyunculardan 7’sini gördük. 2’si de gelecek. Eğer eksiğimiz varsa, kamp dönüşünde Hamza Hoca ile oturup değerlendireceğiz. Bursaspor tarihinde ilk defa tam kadro kampa katılıyoruz. Sezona diğer takımlardan 2-0 önde başlıyoruz. Çok güzel bir başlangıç oldu. İnşallah böyle devam eder. Sakatlığın olmadığı, sağlıklı, başarı dolu bir sezon diliyorum” diye konuştu.

TAKIMIN SAHİBİ TARAFTAR

1965-1966’dan beri Bursaspor’un taraftarı olduğunu da vurgulayan Başkan Ali Ay, “Biz düşmeyede şampiyonluğa da oynasak stadımız hazırda olmasa her zaman bu takımı destekledik. Bu takımın arkasından koştuk. Bu gönül işi. Biz bu takıma gönül verdik. Taraftarımızda bu takıma gönül versin. Bu stadı dolduralım, bütün Avrupa, bütün dünya takım görsün. Bu takımın sahibi taraftar. Taraftarsız bir takım zaten olmaz. Yeni sezonla ilgili hedefi biz belirlemiyoruz. Oynayan futbolcular ve taraftarımız belirleyecek. Taraftar ve futbolcular birlik olursa daha iyi hedef olur” diye konuştu.

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı