Takımın en değerlisi o

Takım değeri 4 milyon 350 bin € olan Bursaspor’un en değerli oyuncusu Burak Kapacak oldu.

4 milyon 350 bin € takım değeri olan Bursaspor’un en değerli futbolcusu Burak Kapacak olarak dikkat çekti. Piyasa değeri 1 milyon Euro olarak belirlenen 20 yaşındaki futbolcunun adı birçok takımın transfer listesinde yer alıyor.

26 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @kacakload16 yorumuna yanıt olarak

   Şaka gibi Bursamı bu duruma düşüren başkan ve yönetici bozmalari sizi ALLAH’A havale ediyoruz. 4.3 milyon € ne demek bir futbolcumuz o paraydı o da en hafifi yazık a.k.

   4
   1
   1. @9Maraton üst yorumuna yanıt olarak

    Nereden nereye.
    Beş sene önce takımın değeri 70 milyon euro olarak geçiyordu.
    Şimdi tam %5 i kadarı zor yapıyoruz.
    Küçülde cebime gir derler ya.
    Küçüldükçe küçücük olduk.

  2. @kacakload16 yorumuna yanıt olarak

   Çok iyi oyuncu.inşaallah taraftar bırakla uğraşmaz.Seneye en az 5 milyon euro.yani bprcı harcı öder bu seneki.yani tahta açılsın diye ucıza kaybetmeyelim.ve bu sene burak ismail ikilisi adından çok söz ettirecek.yol olur o sağ kanat.yeterki solda onur formntutaun emirhan yerine geçsin.serdar form tutsun.

   4
   2
   1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

    ölüsü 2 gol getirdi. tamam 5 hayal ama 3 milyon eu eder. yönetim 2 ye pamuğa sorar adrese teslim eder. Piyasası artmasin diye milli takıma alınmıyor, yetkililer bunu çözmesi lazım. İlk milli maçlarda Ataberk, Cokcalis, Emirhan, Vefa, Kapacak gitmeli

  1. @Emre kandemir yorumuna yanıt olarak

   Sen ne biçim Bursasporlusun? Önce ağzından çıkanı kulağın duyacak. Kimsenin kimseye hakaret etmeye hakkı yok. Bursasporun bu sezon attığı 3 golün ikisinde onun asisti var. Geçen yıl 8 asistle takımın en çok asist yapan oyuncusuydu.

   2
   1
 1. Eylül bitiyor hala tahtadan ses yok.. -3 puan da cabası.. gidişat iyi degil..derhal bi bağış kampanyası duzenlenmeli..koskoca bursa 40 milyon lira toplayamazsa yazıklar olsun yani

  18
  17
  1. @Selim yorumuna yanıt olarak

   Bu bağışlar ve yardım kampanyaları çözüm değil o 40 milyon toplanmaz herkes zorda batıyor kimse bu kadar bağış yapmaz tahta açılmasın transferde
   yapılmasın bu takım kurumsal olup proje üretip yerden kalkmalı paralı yöneticileri de gördük kimse zor kazandığı parayı o kadar kolay ve karşılıksız vermez

   1
   1
 2. 1 milyon euro az en az 3-5 milyon euro fiyat çekilmeli ! Alan alır almazlarsa bu sene bizi kanatta rahat götürür dikine oynayabilen adam eksiltebilen bir oyuncumuz daha da iyi olacak ! Kendini bu sene takımında kalarak malum şartlarda fedakarlık yaparak daha da geliştirmelisin Burak kardeşim…Hem takımın hem de kendin için !

  15
  12
 3. Avrupada oynasak Burak, 20 milyon euro, Süperligde oynasak 8 milyon euro, 2.lig 1 milyon euro. İşte bu yüzden süperlige biran önce çıkıp, altyapıdan gelen gençlerimizi parlatıp satarak bu 600 trilyon borcu bitirebiliriz.

  14
  2
   1. @@topal yorumuna yanıt olarak

    Topal arkadaş. Mustafa arkadaşımız da tam olarak senin dediğin konuyu anlatmış ama sen anlayamamışsın sanırım. Zaten 1. Ligde olduğumuz için değeri düşük süper Ligde olsaydık en az 4 veya 5’e alıcısı olurdu

 4. Bu sezon kötü diyenlere gülüyorum
  Adam 2 maçta 2 asist yaptı
  Eger sakatlık yaşamazsa 30-32 maç oynar
  18-20 asist yapar, gol vuruşunu da geliştirirse
  4-5 de gol atar hem bizim süper lige
  Çıkmamızda büyük pay sahibi olur
  Hem de seneye Avrupaya 4-5 milyon euro
  Civarına çok rahat satarız

 5. Arkadaş 4 tane sponsorluk anlaşması imzaladın hacıoğlu cebimden 7,5 m verdim dedi hala tahta niye açılmıyor yani sen bu takımın başına onu bunu ziyaret edip kendi reklamını yapmaya mı geldin bi türlü anlam veremiyorum Ankaragücü 140m ödeyip tahtayı açarken sen 50m verip tahtayı nasıl açamıyorsun yapamıyorsan da sabah yapamayacağım de bırak gitsin illa biri çıkar Olmadı taraftar girer işin içine

 6. Bu stresli ve sıkıntıları aşmamız şart.Panik yapmadan ve yönetim şehrin ileri gelen firmalarıyla iyi ilişkiler kurup sponsorluk desteği başta olmak üzere 3-5 yıl içinde ödenmek üzere borç tedarik etmelidir.
  Bursasporumuzun altyapısı hala verimli olarak kulübe en çok gelir getirecek ana kalemdir.Yine stadın her türlü aktivite için değerlendirilmesi,loca,işyerleri,otoparkının ve çevresinin her an gelir getirecek şekilde değerlendirilmesi mümkün.

  Önemli olan sakin kalıp iyi planlama ve iyi pazarlama yapmaktan geçiyor.

  ALLAH YAR YARDIMCIMIZ OLSUN.BU ŞEHİR BAZILARININ HATALARINI PAHALI ÖDÜYOR.OLAN BU

 7. He oldu bunlar batan geminim malları
  Nasıl olsa kırın fiyatı daha dün bugün
  Iki maç oynadık bi seri yakalayalım
  Bursasporun Değerini ozaman Göreceksiniz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu