Takımın başında Öztürk olacak!

Teknik Direktör Yalçın Koşukavak'la yolların ayrılmasının ardından Bursaspor'da dün yapılan çalışmada takımın başında Koşukavak'ın yardımcılarından Musa Öztürk yer aldı.

Yarın Büyükşehir Belediye Erzurumspor’la oynanacak Ziraat Türkiye Kupası maçının hazırlıklarını sürdüren yeşil beyazlılarda dünkü çalışmada Öztürk’ün yardımcılıklarını ise Muzaffer Kabadayı, Serkan Türkay ve Tamer Coşkun yaptı. Musa Öztürk’ün yarın oynanacak kupa maçında da takımın başında olacağı öğrenildi.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursaspor tabiiki de profesyonellerin yeri fakat yıllardır altyapılarda emek vermiş elinden tonla futbolcu çıkmış bu tarz hocalarımızın şans bulmaları çok değerli. Başarılar.

  15
 2. HİÇ GEREK YOK…BİZİM TARAFTAR SEDAT LI SELEZNOV LU KADROYU KURAR ÜSTELİK BU KADRO İLE TEK KALE TOP OYNAMA TAKTİĞİ VERİR ERZURUM A DA 3-5 TANE ATTIRIR ZATEN..

  9
  1
 3. Bursaspor sevdalıları ,sevdamız için bugün ben Bursasporluyum diyen herkes yürüşe gelmeli Bursaspor deemek kent li olmak demek bu şehir çok farklı bir şehir bu şehrin güzellikleri çok farklı ve bu şehirde yaşanır bir şehir olmasına katkı koyan en büyük etkenlerden biride Bursaspor sevgisi sadece bir futbol olayı değildir Bursaspor ,işçinin,memurun,amirin ,müdürün, mühendisin doktorun,a partilisinin ,b partilisinin ,sağcısının solcusunun,arnavut un ,çerkez in ,balkan göçmeminin ,dağlısının ,batılısının,doğulusunun ,çırpan mah ,hisarlısının ,zafer mahallelesinin ,Özlücelisinin ,hürriyetlisin bir arada sevindiği ,çoştuğu,üzüldüğü paylaşım olduuğu tek ses olduğu yerdir Bursaspor bu şehirde yaşayan herkes buna sahip çıkmalı yaşanabilir bir şehir dir Bursa aslında şehri müdafa ,şehrine sahip çık inanın ki çok önemli sonra demeyelim yıllar sonra torunlarınız demesin nasıl bir şehir olmuş Bursa diye bizlere beddua etmesinler sen şehrine sahip çıkmaz isen gelip senin şehrine kendileri bölüşür ve sahip çıkarlar bu işin siyaseti,kişisi o adamamı bu olayı yok geleceksin orada yürüyeceksin geleceğin için yürüyeceksin

  1. @Eski Teksas yorumuna yanıt olarak

   Evet şehri müdafa böyle olur mu ? Saat 7 civarı cumhuriyet caddesi plaza girişi 20 _30kişilik ergen grubu üslerinde Bursaspor forması ana avrat küfürlü tezahuratlarlar sonra şehri mudafa O TERTEMİZ BURSASPOR FORMASINI KİRLETMEYİN !!!

 4. irfan buz eğer olmazsa yücel ildiz gelsin ama bazı arkadaşlar yılmaz vural felan diyor bence gelirse çok büyük hata olur bikere göztepeyi çıkardı oda penaltılarla geçen sene adana demirde başarısız oldu iyi kadrosu olmasına rağmen böyle risklere ve zaman kayıplarına tahammülümüz kalmadı artık.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu