Takımımıza güveniyoruz

Bursaspor'un Balıkesirspor'la oynadığı karşılaşmayı davetli olarak tribünden takip eden Şehit Ömer Halisdemir Lisesi öğrencileri ve 50. yılını dolduran genel kurul üyeleri, yönetime teşekkür etti.

Bursaspor’un 50. yılını dolduran genel kurul üyeleri ve Şehit Ömer Halisdemir Lisesi öğrencileri, Balıkesirspor’la Büyükşehir Belediye Stadı’nda oynanan ve golsüz sona eren karşılaşmayı tribünden takip ettiler. Genel kurul üyeleri, öğrenci ve okul yöneticileri, karşılaşmaya davet edilmelerinin kendilerini mutlu ettiğini belirterek yapılan davranış nedeniyle kulüp yönetimine teşekkür etti. Misafirler, “Bizi buraya davet eden kulüp yönetimimize teşekkür ediyoruz. Bursaspor ismiyle, taraftarıyla ve geçmişteki yapısıyla ciddi Süper Lig adayıdır. Takımımıza güveniyoruz” ifadelerini kullandılar.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. haberleştirdiğiniz için teşekkür ederim. öğrencilerimimaça götürmeme sebep olan Sn genel sekreterimiz Ali Büyükkurt’a ayrıca teşekkür ederim. öğrencilerim şuan bu satırları okuyup okuyup gururlanıyorlar.

    1. @teksas_bbb yorumuna yanıt olarak

      Hocam öğrencileriniz buradan satırları okuyorlarsa yandık demektir burası skora odaklı insanlarla dolu ! Aman hocam sizden ricam öğrencileriniz iyi gününde de kötü gününde de desteklesin Bursasporumuzu !? Ne şampiyonluk ne kupa için değil aşkımız biz senin rengine aşığız diyebiliyorlarsa ne mutlu hepimize ! Saygılarımla hocam…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu