Takımı gizliyor!

Bursaspor'da geniş bir yetkiyle göreve getirilen Sportif Direktör Selçuk Erdoğan'ın takımı medya ve taraftardan gizleme tutumu dün de devam etti.

Yeşil Beyazlılar Selçuk Erdoğan‘ın aldığı kararla hazırlıklarını yine kapalı kapılar ardında sürdürdü. Günü çift antrenmanla devam ettiren Bursaspor‘da teknik direktör Yalçın Koşukavak‘ın futbolcularına taktik çalıştırdığı bildirildi.

27 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Krita yorumuna yanıt olarak

   Doğrusunu yapıyor.Olay ve sönmez medya bu takımın en büyük düşmanları.Arkandayiz.Sakla gitsin.Bu kendini bilmez taraftardan ve başından saklayın.

   93
   7
   1. @Apolitik yorumuna yanıt olarak

    Kulübün ne kadar kirli çamaşırları varsa meydana serilmiş hiç bir şeyin gizliliği kalmadığı Bursasporda hazırlık çalışmaları takımın durumu futbolcularımızın performansları hazırlık maçı oynadık fb ile takımımızın parlayan genç yıldız adayları kimler, aksayan bölgelerimiz neresiydi takımın kaptanları kimler, bana Bursaspor takımımda bilmem gereken haberler dışında her türlü bilgi var zaten.

   2. @Apolitik yorumuna yanıt olarak

    Hahahahahah Selçuk Erdoğan olay medyadaki adamların kankası zaten iyi polis kötü polis olayı ;))) çok göze batmamak için kapişşşşş

    4
    15
  1. @Yıldırım yorumuna yanıt olarak

   O takımı saklama olayı çorbacı faydasız taraftar grubu yüzündendir kesin !? Takım zarar görmesin diyedir bence çok doğru karar lig başlayana kadar tesislerin kapıları kendini bilmez bu boş taraftara kapansın ! İzlemek isteyen alır kombinesini formasını hem destek olur hem de stadta izler takımını !

   16
   1
 1. Bursa Hakimiyet ve Çetin Sabırlı denen şahıs,Selçuk Erdoğan’a oynamayı bırak.İçerde size bilet ayarlıcak adam mı kalmadı yoksa.Ne bu tedirginlik?destekten çok köstek oluyorsunuz kulübe.Boş haber yapmayın.Gazete sahibiniz kaç kombine aldı,kaç forma aldı onu açıklayın.

  20
  1
  1. @Derin Bursa yorumuna yanıt olarak

   Çetin sabırlı lavuhu sen Tofaş ta neydin ki bursaspor u yorumluyorsun arkadaş ın deddiği gibi kobine al forma al destek ol bedava cı yalandan spor muhabiri

   5
   1
 2. Bence ön anlaşma yapılan topçular bizimle antrenmana cikiyorsa polemik olmasın diye gizliyordur adam sonuçta bizde basın ve taraftar yıkıcı o oynamasın o yaşlı bunumu aldınız diye psikoloji bozmaktan başka ise yaramıyor

  7
  2
 3. Ben gerçek bir Bursaspor taraftarı olarak, takımıma zarar vermeme adına
  Yaşananları saadece izlemekle yetiniyorum, KOMBİNE Mİ- FORMA MI da alıp
  Takımıma stadyumda her daim destek vereceğim, bu süreçte nasıl kadro
  Kurulursa kurulsun, sahaya hangi futbolcu çıkarsa çıksın, sonuç ne olursa olsun
  Takımımı desteklemeye devam edeceğim, ta ki ilk yarı sonuna kadar bu süreç devam edecek
  İlk yarı sonunda BÜYÜK FOTOĞRAF meydana çıkacaktır, ak koyun- kara koyun belli olacaktır.
  Ozaman o süreç olduğunda tepkimizi de ona göre vermesini biliriz ama şimdi
  DESTEK ZAMANI bence

 4. 2 haftadan beri tahta bu hafta açılıyor deniyordu. Bunlar Ali Ay kadar yüzsüz değilmiş en azından, bu hafta yalan söylemeyi bıraktılar.

  2
  1
 5. Puhhahha takım mı var lan ortada.. kendi kendimizle dalga geçiyoruz resmen :))). Mestan o tahtayi açmazsa seneye inegölsporla oynariz

  2
  5
 6. Gizle bakalım transfer yapamayacağımıza göre eninde sonunda gizlediğiniz takımı görücez. İşler İnşallah o zaman güzel olurda genç takımımız çok başarılı olur, aksi takdirde gidişatımız içler acısı bir hal almaz İnşallah.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu