Takım toplanıyor ama hoca yok

Bursaspor'da 2020-21 sezonunun startı bugün veriliyor. Yeşil Beyazlı futbolcular Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde topbaşı yapacak.

Teknik direktör İrfan Buz‘un istifasının ardından henüz bir teknik adamla anlaşmayan Bursaspor’da futbolcular altyapı antrenörleri yönetiminde çalışacak. Takımın başında sahaya antrenör Musa Öztürk çıkacak. Bursaspor‘da yeni sezonun ilk antrenmanı için 44 futbolcu hazır bulunacak.

Gençlerle başlayacak

Bursaspor‘da bilindiği gibi sözleşmelerini tek taraflı fesheden Jani Atanasov, Mamadou Diarra, ve Gaziantep FK‘yla 4 yıllık sözleşme imzalayan Çağlar Şahin Akbaba‘nın yanı sıra kiralık sözleş-meleri biten Abdou Razack Traore, Tayfur Bingöl, mukavelesi sona eren Selçuk Şahin, Aykut Akgün, Abdullahi Shehu ve Yevgen Seleznov kadroda bulunmuyor. Futbolcular yeni sezonun ilk çalışmasına geçen sezon gibi genç ağırlıklı isimlerle başlayacak.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Benim anlamadığım konu irfan hoca hemen bavulu toplayıp neden kaçıp gitti !? Gemiyi ilk ter eden neden o oldu ? Doğru düzgün bir açıklama da duyamadık ! Para meselesi olsa gerek…

  20
  1
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Benim anlamadığım konuda, İrfan hocanın , Süperlige çıkış maçımızda, oynamak isteyen, takımın en iyi oyuncusu Özer Hurmacı, ya maçtan 1 gün önce seni oynatmıyacağım diyerek kaos yaratması.

   8
   2
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Parayla alakası olduğunu zannetmiyorum. Olayı kaçıp gitme olarak da değerlendirmek yanlış olur bence. Sözleşmesi 6 aylıktı zaten. Yanlış hatırlamıyorsam süperlige çıkarsak bir yıl uzayacaktı. Başkan desen varlığı yokluğu belli değil. Adama kaç gün kimse ulaşamadı. İrfan Buz kiminle görüşüp, konuşup, anlaşacaktı zaten.

   11
   1
 2. aykutu sadece defansta değerlendirmek için sözleşme imzalanabilir.defansta oynadığında çok kötü değildi.rotasyonda kullanılabilir.
  shehuyu zaten söylemeye gerek yok.ne istiyorsa verin.

  10
  1
  1. @caner yorumuna yanıt olarak

   Şhehu, Bursasporda, vazgeçilemeyecek kadarda ahım şahım bir futbol oynamadı, soruyorum kaç maç aldırdı veya kaybedilecek kaç maç kurtardı. Şhehu, lu Bursaspor küme düştü. Şhehulu Bursaspor alt ligden çıkamadı. Ben bu sene Ramazan Keskin, in Şhehu kadar katkı koyacağını düşünüyorum. Yani, Şhehuya çok paralar verip sözleşme yapmaya gerek yok.

   25
   8
   1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

    Benim bildiğim shehu ve atanasovu iyi oyunu için değil karekteri için seviyorduk ama sòylediğin gibi, ramazan da o katkıyı verebilir, en azından ben inanıyorum, yeter ki oynasın

    20
 3. Idareten musa hoca falan yaptırabilir eski yardımcılar şimdi gaza getirin de.bunlarin üzerine bide hoca getirsin mesut mestan yazıyor destan

  3
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu