Takım otobüsünde arbede yaşandı!

Bursaspor Takım Kaptanı Burak Altıparmak otobüsten taraftara küfür ederek inince arbede yaşandı.

126 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. G.te giren şemsiye açılmaz! Bu tepkileri şampiyonluktan sonra kulubu talan eden yöneticilere verecektiniz ! Futbolcuların kapasiteleri bu kadar !

  197
  25
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Aynen. Sorumluluk halkasının sonunda bu gariban futbolcular var unutmayalım.
   1. Basiretsiz Yönetim.
   2. Ayar tutmayan Taraftar.
   Zavallı parasını maaşını alamayan kaptanın futbolcunun üzerine yürümek sadece aptallık.

  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   ◇Atatürk stadimiz
   ◇Organize sanayideki arsa
   ♦️O. sanayideki 10 adet fabrika
   ♦️Yunuseli’ndeki benzinlik.
   ♦️Mudanya yolundaki benzinlik.
   ♦️Çevre yolundaki benzinlik.
   ♦️Soğanlı’daki dükkanlar
   ♦️Nalbantoğlu Katlıotoparkı
   ♦️Maden ocağı
   ♦️Havuzlupark
   NOT: Plan adim adim işledi…!

   3
   3
  3. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Bursasporu kim yönetiyorsa acilen istifasini vermeli kulübü ne hale getirdiniz.Bir Elazigli olarak diyorum ne gale düsürdünüz bu takımı be Allah tan korkun be.

  4. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Keşke Selçuklu Zamanı Olsaydı Son 10 Senedir Kulübü Batıran Boşaltan Üstüne 1 Milyar TL Borca Sokan Başkanları ve Yönetim Üyelerini Ya Şehir Meydanında Falakaya Yatırılsaydı veya Suudiler Gibi Taşa Tutma Opsiyonu Olsaydı – Bu Şahıslar Ne Yüzle Bursa Şehrinde Yaşıyorlar Bunları Milletin Gözün İçine Bakıp Yaptıkları Halde Batırdılar Hataları Kendileri Yaptılar “Temlik Koydular” “Borca Soktular Bursaspor’un Onlara Borçlu Yaptılar” “Şirketleri İş Yapmayanlar Altın Gümüş Pırlanta Hikayeleri Veresiye Yazdılar Hanelerine Diye Gazeteler Haber Yaptı” Ama Hiçbir Yaptırım Olmayacağını Veya Dava Vs Açılmayacağını Herkez Kanıtsamış Göstermelik Kaptana Tokat vs bunlar boş iş -Burada Bursa Yerel Gazeteler Yazarlar 1060 Üye Futbolcu Menejerleri 100’lerce Futbolcu Suçlu Hepsi Bursaspor’u kullandı dibine kadar hepiniz rahatlayın kına yakın ulan kiminiz sakat sakat bildiğiniz halde imza attınız, bedavaya gitmek için kulübü sabotaj ettiniz, kiminiz sakat yönetimleri seçtirdiniz rahatlayın bitti mamanız hepinizin yatacak yeriniz yok çünkü Bursaspor artık yok!

   8
   2
  5. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Koskoca Bursasporu küme düsüreceksiniz adam gibi oynamayacaksınız birde taraftara küfür edeceksiniz.Ne hakla birde kaptan olacaksın.Az bile yapmis taraftar.Bursaspor küme düsecek takım degil yeri süper ligde ilk 6 takim arasinda olan kulüptür.Ne hale getirdiniz kulubü

   9
   2
  6. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Çoook haklısın kardesim topçular hepsi fes edip gitsin.ama sayın taraftar BU TAKIMI BU HALE GETİREN 4-5 ŞAHSA HESAP SORUN AMA SALDIRARAKN DEĞİL BİR KETE ADANURA DAVA AÇILMALI ALİ AYA KADAR DAVA AÇILMALI BUNLAR NEDEN SIVIŞTI.TRABZONDAN ALINAN ÇEKLERE NEDEN KİŞİ EL KOYDU.HOCA DAHİL BÜTÜN TOPÇULAR FES ETMELİ BU KÜLÜPTEN ZIRNIK ALAMAZLAR.SIFIR TAKIM AMA 7-8 YILLIK TAKIM KURULMALI GAYET BASİT AMA HESAP SORULMALI.SAYIN VEKİLLER NETDEYDİNİZ BURSA HARCANIRKEN.

   1. @Zeki yorumuna yanıt olarak

    Kim hesap soracak.Memleket hırsızların eline düşmüş.Herkes nereden nasıl çalsam derdinde.Bugünkü Bursaspor,yarının Türkiye’sini yansıtıyor.Böyle giderse ülke de bu hale düşecek maalesef.

    23
    5
    1. @Diren Bursa yorumuna yanıt olarak

     Bu İşte tipik memleket satma potensyeli olan grupların cevabı ve insanlara bunu senelerdir demeye öğretiyorlar!- Muhalefet başına 10-15 senedir ismini bile değiştirmiş Sabiha Gökçen’den Atatürk’ten Devletten Türklerden İntikam almak timi gibi çalışan gurupların cevabı- dünyada 10 senedir büyük enflasyon var ama saklıyorlar Dollar Euro basma makinaları ellerinde olduğu için para basıp duruyorlar kimse ne kadar Dollar Euro sirkülasyonda bilmiyor çünkü kontrol ellerinde ve ekonomileri ancak başka devletlerin karışması savaş çıkmasından besleniyor şu an için Hem ABD hem Birçok Batılı Ülke İflas Etmiş Durumda Ama Yunanistan Gelirlerin 4 Misli Borcu Olduğu Halde Enflasyon Yok Gözüküyor Silahlanıyor Türkiye’ye Karşı Milyar Dollarlara Ama Para Bir Şekilde Matbaada Basılıp Veriliyor Kim Ve Hangi Garanti İle? Bu Durumda Banka Sana 10000 TL Vermez – Eğer Bu Kadar Bilgilisin Banka Boşaltmalara Vaktinde Bakanlık Yapmış Bir Şahıs Neden Temcit Plavı Gibi Sunuluyor? Veya Yönetimlerde Başbakan Bakan Olmuşlar Şimdimi Akıları Ayıklandı Ortaya Çıkıyorlar Fetö Zayıflayınca Okullar Elerinden Gidince Neden Birden Daeş Suriye’de Bitti Türkiye Al Bab Alınca Çünkü Batı İçin Türkiye’ye Karşı Bir Silahtır Orada PKK Devleti Kurmanın Aklanması İçin Onun İçin Dün Takımda 5-6 Futbolcu Artık Kastenmi Onu Kanıtlayamayız Oynamadı Artık Kim Kimdir Neden vs Cevaplarının Bulamadığımız Vakitdeyiz Yoksa Neden İntikamcı Tim Muhalefet Başında Neden Banka Boşaltılan Vakit Bakanlar Yeniden Hortladı?

     3
     12
      1. @Diren Bursa yorumuna yanıt olarak

       Kimse kıskanan vs yok sen 3’cü Lige Düştükten Sonra Battıktan Sonra Değer Haberin Kalmıyor Çünkü Projeleri Başarıya Ulaşmıştır 3’cü Ligde TV Yayını Vs Yok. Evet Fetöcüler Parmaklarında O Özel Yüsüklerle Gezerlerdi Vatandaşların Şirketlerini Elerine Geçirmek İçin.

       2
       2
    2. @Diren Bursa yorumuna yanıt olarak

     Hiç sevmediğim Aziz yildirim bile cezaevine girerken fener’ e kumpas mı kuruldu şike mi yapıldı diye soran basın mensuplarına “ne şikesi kardesim, birakin feneri meneri memleket elden gidiyor” demesi gerçekten çok manidarmis…!
     Projeler bir bir hayata geçiyor, oyun büyük !

     7
     7
  7. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Artık u19, u17 ve u16 çıkarız.Alt ligde yabancı oyuncu yok canberk ve denize tekme basılması lazım sen ahmet çağrı güney gibi kaliteli kalecini 50 bin euro satarsan olacağı bu emin denen şahsiyet gönderdi konuşuluyor mu hayır ayrıca mustafa er denilen adamda gönderilmesi şart oyunculuğunda ne verdide teknik direktör olarak verecek zaten belgeside yok fatih şen daha iyiydi mustafa gelene kadar bana sakın mustafayı övmeyin ne günlere kaldık bu saatten sonra 1 milyar borçla diktimse çıkamaz bu takım olacağı şu bursasporu ibrahim yazıcıdan sonra yiyip bitirdiler şimdi para kalmadı bakalım ne yiyecekler
   NOT : Bakın suçta bizdede var taraftar cıvıttı artık çoğu takım düşman bize nedeni sorgulamıyorsunuz bile taraftar malesef edepten yoksun insanlar çok sen diğer takımları mahalle takımları bunlar küçümserseniz veya diğer takımlara saçma sapan sözler yazarsanız veya söylerseniz olacağı budur bizim bursa ilçe takımları var bursa yıldırımspor, inegölspor, karacabey birlikspor bunları başka takımlar aşağılasa hoşunuza gider mi benim gitmez onun için empati kurun biraz

   11
  8. @Eser yorumuna yanıt olarak

   biz filmi daha önce Harun olayında seyrettik.
   futbolcu milleti böyle taraftara top-mop oynamaz.
   olaydan en çokta ”bugün abilere, yarın bize!” düşüncesiyle vakıfköylü gençler etkilenmiştir.
   neyse ki düştük de çile, stres ve kabus böylece bitti.
   düştüğümüz lig skorcu ve sabırsızları kesmez.
   burada yorumlar azalır, gazetelerin spor sayfaları daha az okunur. tv spor programları daha az seyredilir.
   böylece gençlerimiz baskıdan uzak sahada daha rahat hareket ederler, daha fazla şans ve süre bulurlar. daha güzel gelişim gösterirler.
   gelecek sezonla ilgili olarak yönetime tavsiyem. krizi fırsata çevirme, ya da başka bir ifadeyle yaşadığımız şerri, hayra çevirmek adına medya ve taraftara kulaklarını tıkayıp kurumsallaşma hedefi ile yeni bir vakıfköy ağırlıklı yapılanmaya gitmesi olacaktır.

   12
   1. @2. mustafa yorumuna yanıt olarak

    MÜMKÜNSE taraftarsız, veya sadece ailelerle tribunler dolması sağlanmalıdır. 2030 yılına kadar EFSANE GERİ DÖNECEKTİR. sadece sabır. TEKNIK KADRO 10 YIL SOZLEŞME YAPMALIDIR. YÖNETİMDE AYNI OLMALIDIR. BAŞARILAR…

  9. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Bu sene neden düştük
   1-burak kapacak fenerde süre bile alamadı
   2-kerem Taha Batuhan 28 taksitle satılıp süre bile alamadı
   3-Emirhan geçen senenin en iyi oyuncusu küstürülüp satıldı.
   4-Teknik adam dayanmadı
   5-maçlar seyircili oynandı
   Sonuç
   Herşeyi sattılar bizim hayallerimizi bile……

   18
  10. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Hem suçlu hem güçlü ya adama bak. Eskiden taraftar otobüsü basıp oyuncu döverdi şimdi iş değişti, oyuncu otobüsten inip küfür ediyor taraftara. Nereden nereye???

   19
   19
   1. @ElPablo1963 yorumuna yanıt olarak

    Marifetmiş gibi anlatıyosun bi de oyuncu döverdi diye. iyi mi böyle çok mu güzel oluyor futbolun işçilerine saldırınca küfredip dövünce? burakın yaptıgını savunmuyorum ama onlar da bizler gibi gergin üzgün hüsran içinde. ister miydi düşmeyi? tabiki içlerinde “banane amk ben parama bakarım” diyen vardır ama kaç senedir ses yöneticilere başkanlara ses çıkarmayıp bu oyunculara mı gücümüz yetiyor? Hem nasıl örnek oluyoruz türk futboluna bu şekilde hoş mu? eskiden bursaspor futbolcuların oynamak için can attıgı sıraya girdiği kulüptü şimdi kim gelip oynamak ister bu şekilde? kendinizi biraz onların yerine koyun. empati yapabilmeyi öğrenin. onların kapasiteleri bu kadar. en az suçlu onlar. suçlu arıyosanız onları getirenlerde arayın. kulübü borca sokup parasını çalanlarda alın borçlar yüzünden kaliteli transfer yapamayanlarda arayın. suç arancak en son kişi bu oyuncular. yemin ediyorum kendi taraftarımdan nefret eder oldum bu magandalar yüzünden

    25
    3
  11. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Yazmayim yazmayim diyorum ama yüregim el vermiyor öncelikle tum bursamiza üzülerek belirtmek isterimki tüm bursa halkimiza ve taraftarlarimiza allah sabir versin . Öncelikle yonetim cok kotuydu futbolcu desen ondan beterdi . Siyaseti bursaspora soktular , taraftarlari ikiye bolduler . Bursasporun basina gelen yonetime yardim da edilmedi . Kendi sahsi dusuncem bursanin basina gelen her kimse takimin parasini caldi . Sanayicilerde bunun farkinda oldugu icin pek yaklasmak istemediklerini dusunuyorum. Bursaspor buyuk bir borc batagina suruklendi karaktersizler yuzunden. (İbrahim yazici gibi adam hepsinin ustesinden geliyordu ). Onun gibisi daha gelmicek gibi gorunuyor. Gelende parasiz cevresiz sahtekarin teki olur artik malesef. Malesef bursa eski fanatikligini kaybetti stada eskisi gibi gelen yok bagiran yok . Birlik olmazsak daha cok kotu gunler goruruz dahada kotulerini. Insaallah allah bir kapi acarda tekrardan ust zirvelere tirmaniriz yeterki sahtekar gelmesin yeterki parasiz cevresiz ve belediyeciler gelmesin koskoca bursaspor cok yazik ya ..

   20
   7
  12. @Eser yorumuna yanıt olarak

   A.g Burağı Sen Bandırmalı futbolculara yapsaydın erkekliğini.. Bizde seni omuzlarda karşılasaydık..

   55
   17
   1. @9Maratonüst yorumuna yanıt olarak

    Bizim taraftarın kibri kadar aptalca bi şey yok uyanın artık mahalle takımıyız inşallah tez zamanda bursaspor fk oluruz yoksa sonumuz kulübün kapatılması

    5
    1
  13. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Emin Adanur oturmuş takımı dağıtıp toplama takım kurarken, gençleri satarken tepki gösterecektik değil mi Eser !?!?!? Hep yalama tam yalama demiyecektik değil mi Eser!!! Emin Adanur seni Allah gönderdi demiyecektin Eser!?!?!!

   72
   16
   1. @Hilmi yorumuna yanıt olarak

    Hay sizin emininize…Ah be kardeşim emin zurnanın son deligiydi hala neyin tatavasini yapıyorsun !? Superlig macinda 45 bin kişi Ali ay’ a çit cikarmadigi an bittigimizin resmiydi ! Evet bi umut dedtek verdik kişinin yanlısı bizi bağlamaz biz takımımıza destek verdik kim aday olmuştu ?! Denize düşen yılana sarılır misali sarıldık şu kafayı değiştirin !

    41
    26
 2. Bu takıma en çok zararı veren Texas tır. Bizi neredeyse bütün takımlara düşman ettiler herkes bursanın düşmesine seviyor kına yakıyorlar her gelen takıma söver sayarsan böyle olur rakip serbest vuruş kullanırken de ıslık yerine beste söyleten amigonun tribünde yeri olmamalı

  66
  2
  1. @BursaspoR TR yorumuna yanıt olarak

   Bu takım ayağa kalkacaksa tekrar Texas denilen çorbacı tayfa trübünlere alınmamalı. Beşiktaş’la düşman olduk fenerle düşman olduk Galatasaray’la düşman olduk. Millet zannediyorki sadece İstanbul takımlarıyla düşman olduk. Hayır gittiğimiz her ilde İstanbul takımlarının taraftarları tarafından yuhalandık karşımıza Türkiye’yi aldık niye Texas öyle istiyor.

   10
 3. Sırasıyla başta Erkan Körüstan ve Ali Ay olmak üzere gözümüze baka baka, alay edercesine kulübü soyup, takımı düşürene kadar da başkan seçilen bu şeref yoksunlarının evlerini, iş yerlerini hatta kendilerini cezalandırmayan taraftarların futbolcu dövmeye hakkı yok. Levent Kızılı, İbrahim Yazıcıyı bu kulübe küstüren adamlar Ali Ay ve Erkan Körüstan’ hoşt diyemedi!

  60
  2
  1. @Kinli yorumuna yanıt olarak

   burak altıparmak ve onur atasayar sezon boyunca kadro dışı kalmalı diye yazdım.faydalarından çok zararları var diye belirttim.halısahada bile oynama kapasiteleri yok dedim.stada top toplayıcı bile olmazlar dedim.ben bunları yazdığımda beni eleştirenler yorumlarımı olumsuz bulanlar şimdi gördünüz mü burakın ne mal olduğunu.burakın ettiği küfürler size girince anladınız değil mi

 4. Emin göz göre 30 milyona el koydu . Sezon başında milyon tane yalan söyledi . Bu çöp kadronun kurulmasının müsebbibi oldu . Menajer kankasiyla Bursaspor’un mezarını kazdılar .

  56
  3
 5. İlgiyi başka tarafa çekmek için yapılan bilinçli hareketler. Alinur Aktaş ve Başkan için tek bir slogan atılıyormu. Ya da lig başında Başkana küstüm bahanesi ile takımı terk eden Mustafa Er hakkında tek bir tepki var mı. Yok. Neden. Hala bir takım düzen ve senaryo. Uyanın artık. Teksas ve Maraton artık yok hükmündedir.

  53
  14
     1. @bursaspor1963 yorumuna yanıt olarak

      Lan yuru saksocu sizsiniz 2. Hafta operasyon masaligina başlayanlar Eyüp maçında takım otobüsünü basanlar milletin karısının kızının yaşadığı evin önüne dikilenler bugün takım düştü ortada yoklar bunlar konusamayacak kadar sahtekarsiniz

      21
      24
       1. @BursaspoR TR yorumuna yanıt olarak

        Adam doğru demiş 2.haftadan ortalığı karıştırdılar ev basmalar yuhlamalar falan abuk sabuk işler çok döndü bir doğru düzgün ritim bulamadık.Emirhan ve arkadaşlarını yuhlayan teksasıda unutmadık. Çorbacı Selimin başkana mustafa eri istemiyoruz deyip sonra mustafa er goygoyu yapmasını da unutmadık.Ortalığı karıştırıp durdu çorbacılar burak altıparmak yerine keşke biffoumayı dövselermiş biz küme düşmüşüz salak salak sırıtıyor maç sonu gram ruhu yok.

        11
        2
 6. Çorbacı Buskide çalışan taraftarlar şimdi ne yapacak? Kaleci antrenörü Emre Açıkgöz şimdi ne yapacak? Kulübü bitiren taraftar!

  44
  3
 7. Sevgili Bursaspor’lular tüm Bursa suçlu Bursaspor dan nemalanan tüm tirbunculer den temizlenmeli ben artık ne o selim e ne matstonculara kısaca si o bilenen tüm tirbunculer güle güle denmeli yoksa bu kulüp başına yüksel Lee selim Lee dukalar Mehmet ler gelir yasa Allah muhafaza amatör e gideriz

  35
  1
 8. Bu tepkiler klübü soyup soğana çevirenlere olmalı. Bu yeteneksizlerin yapabilecekleri bu kadar zaten ligde tutsalardı mucize olurdu.Ama diğerleri bile isteye bu klübü bitirdiler.

  34
  1
 9. 2-0 dan deplasmanda 2-2 yapıp devreye giriyorsan sonrasında da bu maçı kaybediyorsan, burada suçun en büyüğü Mustafa Er’dedir. Fakat küme düşme bu maçla olmadı, 9 kişilik ekipleri yenemediğinde, sene içinde takım kaptanlarını kafana göre değiştirip, oyuncuları kafana göre kadro dışı bırakıp sonra da hiçbir şey olmamış gibi devam etmeye çalıştığında, kıyafet değiştirir gibi hoca değiştirdiğinde bu günlere gelineceği az çok hissedildi maalesef. Bu yıl tepki gösterilecek en son grup belki de futbolcu ekibidir. Baştan aşağı yanlış yönetildi bu yıl bu takım. Futbolculara oyna dediler oynadılar, git dediler gittiler, gel dediler geldiler, taktik değişti, hoca değişti, iki hafta üst üste aynı düzen, taktik bile olmadı bu yıl. Takımdaki oyuncuların kapasitesi bu maalesef. Tofaş motorundan Mercedes performansı beklemekle hata yaptık. Tepki göstermek en doğal durumdur ancak futbolcuların da bir anası, babası, eşi, çoluğu çocuğu olduğunu unutmayalım.

  33
  5
 10. bursaspor neden bu halde resmen özeti bursaspor taraftarı kanser bi taraftardır takımı severiz ayağı yapar ama futbolcusuna sahip çıkmaz giden futbolcuya ana avrat söver neyse zaten artık bu borçla bursaspor diye bi takım kalmayacak

  32
  6
 11. Yaptığınız büyük hata alt tarafı futbol ulan bu insanlara neden saldırıyorsunuz , hayat’ta daha önemli dertler var takıldınız şeye tüküreyim asıl taraftara küfür edilmesi lazım da site yayınlar mı bilmiyom , biraz gerçek hayata odaklanın futbol dediğin nedir düşersin çıkarsın olur ama bu yaptığınız futbolcu dövme olayı üzerinden kaç sene geçsin unutulmaz.

  29
  11
 12. Şapka düştü, kel görüldü, napcez şimdi? Bu kadar borçla 2.ligdeyiz, hala isim değişmez diyenlerdenmisiniz, hadi buyrun.

  22
  9
 13. Emin beledye başkanına salladı diye yalamaya doyamayan iqneler, emin menejerlere para yedirip çöpleri toplayıp en pahalı kadroyu kurarken yalamaya doyamayan iqneler, emin başarısız olursam 50 milyon TL bırakıp giderip diyip gençleri satıp parayı alıp kaçarken yalamaya devam eden iqneler. Baş suçlu sizsiniz, yalaka köpeqler!

  21
  7
 14. Sen küfür edince iyi küfür yiyince şiddetle karşılık ver! Zaten böyle yapa, yapa bu durumlara geldik. Ve yıllardır hiç ders çıkarmadık. Ondan sonra oynamadılar, transfer için imza vermediler, kulübe haciz geldi v.s. Kimseyle doğru dürüst helaleşerek ayrılmadık.

  20
  2
  1. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   Takıma sırtını dönüp sonra futbolcusuna saldıran ve ben Bursaspor luyum falan demeyin sakın o değil herşeyin sorumlusu futbolcu ya kesiyorsunuz selim gotu nerde o yavsagada kesin paraci it

 15. Sırasıyla başta Erkan Körüstan ve Ali Ay olmak üzere gözümüze baka baka, alay edercesine kulübü soyup, takımı düşürene kadar da başkan seçilen bu şeref yoksunlarının evlerini, iş yerlerini hatta kendilerini cezalandırmayan taraftarların futbolcu dövmeye hakkı yok. Levent Kızılı, İbrahim Yazıcıyı bu kulübe küstüren adamlar Ali Ay ve Erkan Körüstan’a hoşt diyemedi!

  18
 16. Kaptan Burak pırlanta gibi çocuktur sen kimsin lan buraga el kol yapıyorsun bu çocuğu araştırın Balkan göçmeni çıkacak eminim

  Yeni bir Bursaspor kurulmalı bursa türk gücü diye bu balkan göçmenleri de kendilerine Balkan Bosna diye bir kulüp kursun yeter artık

  10
  93
  1. @Ali aycı yorumuna yanıt olarak

   Bu yorumu lutfen silin. Bu kanunen bir suctur. Halki kin ve dusmanliga tahrik sucudur. Bu ulke icin basta Mustafa Kemal Ataturk olmak uzere bir cok Rumelili hizmetler vermistir. Kendisinin bu yorumunu icinde bulundugumuz duruma bagliyorum. Kendisini kiniyorum.

   5
   1
 17. Olan oldu artık. Yapılan yanlışlara bu şekilde yanlış yollar ile karşılık vermek ne gerçek bursaspor taraftarına yakışınır nede bu kente.

  Ona buna sövüp sayacağımıza kenetlenseydik şimdi başka şeyler konuşuyor olurduk. Malesef herkes kendi menfaatini düşününce olan bu

  8
  1
 18. Bu kulübü ne 2004’de Beşiktaş, ne bugün Ankaragücü, ne belediye, ne yönetim, ne hocalar, ne futbolcular küme düşürdü. Bu kulübü küme düşüren sadece seyircisidir. (Taraftarı değil, seyircisidir)

  Takımı süper ligde şampiyon yapan hocaya koro halinde küfür edip, ağlatan, kuyruğuna teneke bağlayıp gönderen vefasız, ahlaksız, aptal güruhtur küme düşüren.

  Takım otobüsünü durdurup kendi futbolcusunu döven O.Ç. seyircisidir küme düşüren.

  Geçmişte deplasmanlara giderken hapını esrarını çekip mola verilen dinlenme tesislerini yağmalayan piç seyircisidir küme düşüren.

  Rakip takıma, taraftarına, kendi futbolcusuna, hakeme, aklına kim gelirse her şeye ana avrat küfür etmek için, eline geçirdiği şeyleri sahaya fırlatmak için maça gelen eğitimsiz, beyinsiz, ilkel mahluklardır küme düşüren.

  Alayına gider yapmaya devam edin şimdi hayvan oğlu hayvanlar.

 19. Biri bu sezon küme düşme kaldırılacak diye yorum yapmisdi, inşallah olur,yoksa Klüp kapanır, Akp Ankaragucunu,Malatyayı,Kayseriyi kurtarmıştı

  7
  7
   1. @BursaspoR TR yorumuna yanıt olarak

    Arkadaşlar bazen bir nusubet bin nasihatten iyidir derler bakın nerden tutarsanız elimizde kalıyor biz dönüp aynaya bakmalıyız
    1) taxsasmıs radikalmis gibi 1970 model taraftar toplumuna elveda demeliyiz
    2) yönetime profosenelleri getirip bir plan dahilinde ilerlemeliyiz
    3) bir kongre yapıp herkea eteğindeki taşları döküp barışı sağlamalıyız
    4) ne yazakki siyaseti Bursaspor’a aklet ettiğimiz için bu durumlara düştük siyaset Bursaspor’a degmemelidir destek hariç
    Ve son olarak öfke bizi lekeler bu yüzden lütfen sükunet içinde olmuş olanı hazmedip önümüze bakmalıyız

 20. Ya hu adamın ne suçu var ki anlamadım gitti 2009 şampiyon olarak tamamladı Bursa Spor şimdi geldiği duruma bak o zaman yönetenlerin suçu Burağın suçu değildir

 21. Ülke futbolunun zirvesinde her zaman yer almaya layık iller ve nüfusları:
  Ankara 5.747.325
  İzmir 4.425.789
  Bursa 3.147.818
  Kocaeli 2.033.441
  Diyarbakır 1.791.373
  Manisa 1.456.626
  Samsun 1.371.274
  Balıkesir 1.250.610
  Sakarya 1.060.876
  Denizli 1.051.056
  Eskişehir 898.369
  Malatya 898.369
  Ordu 760.872
  TOPLAM 25 milyon nüfus. Yazık, çok yazık
  Statüyü mü değiştiriyorsunuz, sabit kontenjan mı açıyorsunuz, devlet teşviği ile şehir takımlarına özel finansman mı sağlıyorsunuz, ne halt ediyorsanız edin, bu şehirleri türk futboluna geri kazandırın.

 22. Açïk ve net olarak bugün maça giden biri olarak söylüyorum bursaspor Chp li belediyelerin kurbanı oldu.Iddiamizi son haftaya taşısak ve düşmüş olan menemeni yeneydik bugün galip gelselerde Bolu,Altınordu ve bey geçen Adanadan biri düşecekti.Tek çareleri bandırmanın yenmesiydi.Bandirma,Bolu,Adana ve hatta izmirin hepsinin birden Chp li belediyeler olduğumu söylememe gerek var mı

  3
  3
 23. Emin adanur un 3 futbolcu karşılığında trabzon dan aldığı söylenen 29 milyonluk çeklerle ilgili Cumhuriyet savcıların bir an önce devreye girmesi lazım. Net acil hemen.

 24. Koskoca Bursaspor’u karakteri oturmamış çoluk çoçuğa kim teslim etti ise onlar düşürmüştür takımı kimse laga luga yapmasın

 25. Hesap sorulması gereken kapasitesi belli ona göre maaşı olan futbolcularmı sizce ? recep bölükbaşı,ali ay, dan başlayıp emin adanur akadar bütün başkanlardan hesap sorun nasıl borca sokup içini boşalttılar kulübün diye ama bazıları hala saksı peşinde kemik atılmış önüne belliki

 26. mustafa er ciler burak cılar onur cular bu küfürlerin hepsi size girsin.çok övdüğünüz 3 kişi takımı bitirdi.sezon başında mustafa er bu takımın hocası değil burak ve onur bu takımın oyuncusu değil yazdım.beni eleştirenler gördünüz mü gerçekleri.çok bilmişlik taslayanlar futboldan anladığını zanneden zavallılar takım düştü içiniz rahatlamıştır.kalmış son 2 maç sen bifoumayı eltonu vefayı yedek bırakıyorsun.pedro gibi malı oynatmaya devam ediyorsun.yusuf türk pedro kucağında sallar.ramazan keskin gibi mücadele eden adamı oynatmıyorsun.kanatlardan ortalarla gol atacağım diye sezonu harcadın.vefa temel gibi dikine oynayan oyuncuyu ismail yüksek ile orta sahayı kurmak hiç aklına gelmedi mi.sezon başında yabancı oyuncu transferi yapmak yerine süper lig takımlarının oynatmayı düşünmediği oyuncuları kiralayın diye yazdım.hatta süper lig takımlarında oynama şansı az olan yerli oyuncularla anlaşılmalı yazdım.ama yönetim ne yaptı ne kadar çöp yerli ve yabancı varsa hepsini topladı.bifouma ve elton harici takımdaki yabancıların hiçbiri bursaspor oyuncusu değil.umut bulut yaşlı deyip almayın diyen futbol prosfesörleri istatistiklerine baksınlar.14 gol 4 asist ve 34 maçlık performans sergilemiş.biz sezon boyunca 42 gol atmışız.umut bulut neredeyse bizim attığımız golün yarısı kadar eyüpspora gol katkısı vermiş.herşeyi çok bilen yönetim ve egoist mustafa ile yola çıkarsan olacağı buydu.kimse bundan sonra ağlamasın.kendimiz ettik kendimiz sonucuna katlanıcaz.

 27. Bursaspor u bu kara lekeyi temizlenmesi için Kanun yoluyla soruşturma başlatılmalı bu şehrin görevidir.Futbolculara kadar.Nerde Selim sesi yok.Yapanların yanına kar kaldı.Otobüs basacağımıza Bursaspor u bu hale getirenlerden hesap soralım.

 28. Böyle olacağı besbelliydi.
  Yok ligin başı, yok ikinci yarı toparlanacak, yok yedi maçın yenisini alacağız, yok son beş maç 15 puan alacağız, geçen hafta ıkınarak son alda alınan maçtan sonra yok ipler bizim elimizde deyip oyalayıp durdunuz.
  Alın şimdi bu ayıp size ömrünüzün sonuna kadar madalya olarak kalsın.
  Olmayacak hacıyı, deve üstünde yılan sokarmış.

 29. Bu durumun tek sorumlusu Emının yalakaları para yıyıcılerı maraton denen gruptur.Futbolculara bu korkuyu vermek yetmez Maraton bu trıbunden temızlenmelıdır. Ayrıca sonra 5 baskan borcundan feragat etmelıdır zaten etmezlerse kulup kapanmaya gıder yıne borclarını alamazlar ama Bursaspor ıcın bunu yaptırmalıyız onlara

  1
  1
 30. Bütün hepsini yabancılarla birlikte şu saat kovun gitsin bu kulübü bitiren soyan orospu çocukları lüks arabalarda evlerde yaşıyor aç karınlarını doyuramıyorlardı iş adamı oldular hesap soran varmı yok ülkede düzen bitmiş hukuk yok olacağı bu stadı yıkan zihniyet bu günkü zihniyet değilmi türkiyede bursada bursasporda hak ettiği gibi yönetiliyor 53 yıldır bu takımın peşinde giden biri olarak bu hale getirenler acı çekerek ölmek için dua ederek kan kusarak gebersin akrabası çocuğu tümü

 31. Nasıl olurda hala akıllanmayanlar olur!
  Kan emiciler artık kan kalmadı tabakta kalanlarıda yalamaya 2.lige gelmezsiniz artık heralde bırakın Bursaspor yakasını!!!
  Efsane kulüp yazıcının ölümünden sonra kim geldiyse a dan z ye hepsi yedi takımı.Bursaspor a yapılan bir operasyondur bu.Daha geçen sene üst lige çıkıcaz iddaaları yaparken ligte kalmayı bırak düştük!
  İnanılır gibi değil,taraftara yöneticilere fubolculara gram üzülmüyorum tek haketmeyen Bursasporun armasıydı.

 32. Kapatın artık bu siteyi yada platformu
  Buraya girip yazı yazmaya gerek yok artık
  Karacabey’le İnegöl’le maç yapmak nedir ya

 33. Ya bu burağa tepki vereceğiniz kadar Altepe ye emir r Ali e atmalısın ama nerede sende o yürek çakmasporlu o topçunun be gunahi var iş yerinde vermesinler bakalım parayi patron başına neler geliyor işler durur burda çıkıyor işte adam ne yapcak forvetin yok kalecin yok bildiğin kaleciler yüzünden düştü takim gidin kim aldiysa ondan hesap sorun emir den yani

 34. Aslanım be koçum be. Gurur duydum. Ne güzel eski günlerdeki gibi. Otobüs basmayı özlemişiz. Futbolcu dövmek gibisi var mı ya. Eline tokadına sağlık canım kardeşim. Bursaspor taraftarı böyledir işte. Takımı için futbolcu da döver. Ama onların iyilikleri için adam olsunlar daha çok koşsunlar pas hatası yapmasınlar. Sıra dayağını çekeceksin ki seneye küme düşme korkusu yaşamayalım. Tekrar tekrar yapılmalı bu hafta içi tesis basılmalı. Yaşı genç bu çocukların bu yaşta dövmezsek ileride dizimizi döveriz. Aslan Texas takıma böyle sahip çık her zaman emi Aslan parçaları.

 35. İçeride, dışarıda sezon boyunca önüne gelene umursamaz bir şekilde saçma sapan yenil.Son beş maç on beş puan hesabı yap.
  Her zaman hesap tutmaz.
  Biraz onurlu, haysiyetli oyun oynasaydınız bunların hiçbirini yaşamayacaktık.
  İnandınız ve başardınız.Gelecek nesillere aktaracak çok güzel utanç kaynağı oldunuz.
  Çoluk çocuğunuza, torunlarınıza bol bol anlatırsınız.
  Bu gurur sizlere yeter mi acaba?
  Bu yaşattıklarınızı şahsım adına kabul etmiyorum.

 36. Maalesef düştük ve birbirimize düşmeyelim. Şimdi ne olacak istesek de istemesekte Karacabey çıkar ise BursaFK olacak peki biz gerçek BursaSK ne olacak borç 120bin€ yani 2,5milyar TL tahta açmak için 250milyon acil para lazım bu da bizde yok. Seneye Canberk,Talha,Deniz kalede Defans Enes,Kadir, Furkan, Abdullah,Eren, Ertuğrul,Abdulkadir Ortasah Tugbey, Vefa, Ramazan,Ozan,Bilal, KeremKök Kanat Forvet Çağatay,Hasan Basri Ünal,Şamilcan Forvet Eren Güler,Berat A.diş ve Hasan Sabri Karaca Yani bizim çocuklar ile sezonu tamamlayıp. Sonra bir miktar borçların Devlete olan Vergi dairesi, SGK, Devlet bankaları ve finans kurumları bunlar 1.6 milyar af isteyeceğiz. Sonrada Birey ve şirketlere olan 1 milyar borcu uzlaşma ile borçlar 10 yıla bölünüp bu takım da transfer yapmadan TFF 1 LİG de bu borçlar bitene kadar futbolcu yetiştirerek kalıp futbolcu satarak ilerleme yapması gerekir tek kurtuluş alt yapı

 37. İbrahim Yazıcıdan sonra bu kulübün başına kimler gelip el birliğiyle Bursasporu çalıp ,çırpıp bu duruma getirdiyse ,kimler kendi siyasetlerine kurban etiyse hepsinin ALLAH BELASINI VERSİN.

 38. önümüzdeki sezonda küme düşeriz yabancılar olmucak transfer teklifi alan yerli oyuncular çekip gidecek talipleri olmayan futbolcularla gençlerin eline kalacaz 2. Ligde bile bir üst lige çıkmak için ciddi yatırım yapan kulüpler var döküntülerlemi PTT 1.lige çıkacaz..

 39. Bu maçla düşmedik ama bu maçla ligde kalma şansımızı devam ettirebilirdik, berabere biten bi ilk yarıdan sonra düşmemeye oynayan hiç bir takım 2.yarı 2 gol yiyerek yenilmez!! 3. golde tüm takım özellikle Burak efendi, rakibi sadece bizim gibi izledi! Evet bu futbolcuların hepsinin yetenekleri kapasiteleri kısıtlı ama yeterince mücadele etmediler, belki de başlarındaki sezon başından beri sayısını hatırlamadığım hocalar iyi hazırlayamadılar.. zaten saçma sapan uyumsuz hesapsız bi kadro yapıldı! bu tepkilerin zamanında Körüstana, bölükbaşına, Ali aya, mestana, Erkan kamata ve adanura gösterilmesi gerekiyordu..

 40. Kimse kimseyi suçlamasın bu takımı elbirliği ile küme düşürdük. Bundan önceki hırsız başkan ve yöneticiler onlardan sonra gelen hırsız başkan ve yöneticiler küfürbaz taraftarlar partici taraftar,başkan ve yöneticiler küme düşsede biran evvel çekip gidelim diye kasten oynamayan ve paralarını alamayan futbolcular herkez ama herkez o kadar çok istediki bu takımın küme düşmesini hadi alın yakın şimdi kınaları bol bol yakın birkaç sene içindede merinostan maçtan çıkıp timsah arenada karacabeyi seyretmeye gideriz alın partilerinizide küfürlerinizide yalan dolanlarınızıda çalıp çırptığınız paralarına münasip bir tarafınıza ……….

 41. Emin adanura sallayan yalakalar emin adanurun önünü kesen alinur aktasa neden sallamiyonuz. Sırf siyasi görüşü farklı diye Bursaspor’u hiçe sayıp bütün yardımları kesen futbolcuları yönetime karşı dolduran kendi bunyesinde çalışan Selim’i Habibi ve nicelerini yönetime baskı yaptittirip zorla istifaya davet ettiren alinur un hicmi suçu yok sırf çorbaları kesilmesin diye bizi bu duruma düşüren Teksaslı. Pardon alinurj. Yalakalari…

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu