Takım kaptanı Enver Cenk Şahin

Teknik Direktör Tahsin Tam, takım kaptanının Enver Cenk Şahin olduğunu açıkladı…

Yeni sezon hazırlıklarının başladığı antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Teknik Direktör Tahsin Tam, takım kaptanını da duyurdu…

Tahsin Hoca, bu sezon takımda kalan tecrübeli futbolcu Enver Cenk Şahin’in birinci kaptan olduğunu belirterek, “Furkan Emre Ünver de ikinci kaptanımız… Enver’in yardımcısı olacak” dedi

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Doğru bir karar olduğunu düşünüyorum ve de Enver’e teşekkür etmek istiyorum. Çünkü diğerleri kaçarken o kalmayı tercih etti. Biz 2. ligde mücadele edecek olabiliriz ama gidenlerin unuttakları bir şey var biz İstanbul hegemonyasına son vermiş, Türkiye’nin 5. şampiyonu “BURSASPORUZ”.

  76
  6
  1. @Pab10Batalla yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular takımın yöneticisi hocası kordinatörü var kulübümüzün içinde bulunduğu durum şehrin takıma bakış açısı itibari ile hiç bir futbolcuya önyargılı lütfen bakmayalım zaten en büyük yanlışımız camianın dinamiklerinin kendisinin yetki etki alanın dışına çıkmasıdır bakın bu kulübe bilgisi karizması gücü olmayanları Başkan tirbün cüleri yönetici danışman basın mensuplarını akıl hocası yapılırsa durum bu olur ben taraftarım formamı alır kombinemi alır en fazla kulüb e üye olurum

  2. @Pab10Batalla yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş hala laf eden vasıfsız düşünceleri körelmiş zihniyet var aramızda bunları temizlemek şart adamlar sevdiğimiz toz kondurulamayan burak altıparmak, mehmet erdem, vefa gibi adamlar kaçıp gitti ama adamlar gitmedi demek ki hatalarının farkındalar ve düzeltmek için ve gençlerimize birşeyler katabilmek amacıyla buradalar yönetimede laf edenler hala var Rahmetli İbrahim Başkanada aynısı yapıldı benim bu başkana güvenim tam yok belediye memuruymuşta yok alinurun adamıymışta arkadaş alinur kulübün batmasını ister mi avrupa kupalarında oynayan başarılar elde edecek bir takımı niye kapatmaya çalışsınlar hem şehir tanınır hemde kendisini tanıtmış olur şimdi 2 ligde nasıl tanıtacak biraz kafanızı çalıştırın ayrıca kendi hatalarımızı başlarına mal etmek doğru mu bizim tribüncüler yüzünden buradayız kendi ceplerini düşündükleri için ali ayı hangi tribünlerin desteklediği belliydi ne oldu adanurda aynı şekil mestanda aynı tribün temizlenmeden başarı gelmez türkiye adam gibi tribün yok kendimizi övmeyi biliyoruz ama eleştirmiyoruz çünkü yanlışlar gözükmesin istiyoruz başakşehirin ve diğer taraftaeın olmayan takımlar nasıl başarılı oluyor zannediyorsunuz çünkü takımına kötülük yapacak bir taraftar kitlesi yok biraz kendinizi sorgulayın başkalarını suçlamayı bırakıp adamın yani başkanın parası fazla yok ama adam işi düzgün yaptı 2.ligi bilen deneyimli 2 teknik direktörleri getirdi diğer başkanlar akbaba gibi bekliyorlar bir yerden para veya gayrimenkul var mı diye hemen kapalım diye bunlar yüzünden paramız dahi yok

   7
   1
  3. @Pab10Batalla yorumuna yanıt olarak

   Ne alaka şimdi. Ben katılmıyorum. Burası kimsenin babasının kulubü değil gidene saygı duyarım 3. ligte oynamak istemeye bilir. Futbolcu kariyeri dediğin zaten taş çatlasa 15 sene. adam niye 2 senesini kaldı ki 2 sene sonra süper lige çıkacagımızın da bir garantisi yok muhtemelen en az 4 – 5 sene sürecek bu. niye burda kalsın. geçen sene 2. ligte top oynayan biri bu sene niye 3 te dursun bana bi tane mantıklı bir açıklama yap. hatta yapmana gerek yok senin yerine ben yapayım vefa diyeceksin. bana göre bu vefa değil cok büyük bir fedakarlık olur. bunu da herkesten bekleyemezsin adam böyle bir fedakarlık yapmayınca kaçtı diyemezsin şunu anlayın artık 3. ligteyiz ve bu fedakar adamların yanına gerçekten yetenekli gençleri aşılamamız lazım yoksa 10 sene sonra bile takımı süperligte göremeyiz.

   10
   47
   1. @Erdem yorumuna yanıt olarak

    takım 3 e düştü diye gitmek isteyenlere saygı duyulması gerekiyor dedim -40 yemişim 😀 ulan ne komiksiniz be. muhtemelen bu eksi basanlar stadyumda sahaya çakmak atan döl israfları.

    5
    7
    1. @Erdem yorumuna yanıt olarak

     Eğer çalıştığınız kurum küçülmeye gidiyoruz zor durumdayız dese ve maaşınızdan % 50 kesinti yapmak zorundayız dese;
     Kabul etmeyip yeni iş aramaya çıkanlar vefasızmı oluyor anlamadım.Duygusallık başka hayatın gerçekleri farklıdır beyler.
     Saygılarımla

     1
     2
    2. @Erdem yorumuna yanıt olarak

     Ben böyle doğru olduğunu düşünüyorum yazarak kendi fikrimi belirtmiştim, siz de kendi fikrinizi belirtmişsiniz saygı duyuyorum. Ayrıca saygıdan bahsedip tanımadığınız insanlara küfür etmek de gerçekten değişikmiş. 🙂

 2. Zor bir sezon daha bizi bekliyor
  Allah yardimcimiz olsun
  Kulübümüzde bu sezon armayi
  Temsil edecek olan tüm futbolcu
  Kardeşlerimize şimdiden başarılar

  24
 3. Ramo ve tuğbey de lazım iki tane kendi altyapından çıkmış çocuğu ikna edemiyosan hiç o koltuklarda oturmayın. Kaptan dalgalı denizde belli olur.

  3
  28
   1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

    dünkü idman kadrosunda ilk 11 çıkmıyor eğer onur hasanla beraber tuğbey ve ramoyu ekleyebilirsen playoffu zorlayacak kadroyu kurmuş olursun. Tuğbeyin sözleşmesine 2023 yazı için yetiştirme bedeli karşılığında konyaya transfer olur maddesi koyar attırırım imzayı. İkisinide 50 şekilde ikna ederim. Yöneticilik herkese gider çekmek demek değil krizi yönetmektir. Taraftarlık da herşeye kafa sallamak değil.

    2
    5
 4. Ulan ne günlee kaldık bee. Koskoca Bursaspor’un kaptanı Enver Cenk Şahin diye bi herif olmuş. Kim lan bu? Nerde oynamış daha önce? Fitbol geçmişi var mı?

  1
  12

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu