Taiwo’ya Karabükspor talip

Transferde çalışmalarına devam eden Bursaspor, sürpriz bir hamle yapmaya hazırlanıyor. Geçen sezon Gençlik Geliştirme Proje Sorumluluğu görevinde bulunan Adnan Örnek‘in isteğiyle altyapıya gelen ve U-21 takımında gösterdiği performansla göz dolduran Paschal Onyedika Okoli, A Takımda da kısa zamanda göze girdi. Teknik Direktör Paul Le Guen‘in antrenmanlarda bizzat üzerinde durduğu genç orta saha oyuncusu için Ali Ay yönetimi elini çabuk tutma kararı aldı.

ŞU ANDA AMATÖR

Fransız teknik adamın, talimatı doğrultusunda Paschal, profesyonel yapılacak ve sözleşme imzalanacak. Amatör lisansı bulunan Paschal Onyedika Okoli’nin 16 Temmuz’da start alacak olan Avusturya kampına da katılması bekleniyor. Bu arada Bursaspor yönetiminin A Takımla antrenmanlara katılması gereken ancak bulunamayan Abdulrahman Taiwo için çalışmaları devam ediyor.

ETİK DAVRANDILAR

Başkan Ali Ay’ın bizzat üzerinde durduğu Taiwo’nun menajerleriyle dün bir görüşme daha yapıldığı belirtildi. Kardemir Karabükspor yönetiminin ise Taiwo için Bursaspor yönetimiyle irtibata geçtiği belirtildi. Profesyonel sözleşmesi olmamasına rağmen yeşil beyazlılara sormadan oyuncuyu kadrosuna katmak istemeyen Karabükspor yönetiminin, “Taiwo’yu düşünmüyorsanız biz transfer etmek istiyoruz. Sizin rızanız olmadan bu işe kalkışma niyetinde değiliz” ifadelerini kullandığı belirtildi. 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu