Taiwo özür diledi

Barış YALIM’ın haberiSerdar, “Üzgün olduğunu biliyorum. Kafanı topla ve Bursaspor’a katkı vermeye devam et. İçin çok rahat olsun kardeşim” dedi. Taiwo ise, “Olanlar için çok üzgünüm. Umarım en kısa zamanda çok güçlü bir şekilde geri döneceksin. Bütün Bursaspor camiasından ve Serdar’dan özür diliyorum” ifadelerini kullandı.

A Takım’ın yanı sıra dün de U21 Takımı hastaneye giderek tecrübeli futbolcuyu yalnız bırakmadı. Altyapıdan sorumlu yönetici Ali Turan, antrenörler ve futbolcular, Kurtuluş’u ziyaret ederken, gözler Abdurrahman Taiwo’yu aradı. Girdiği ikili mücadelede Serdar Kurtuluş’un sakatlanmasında büyük rol oynayan Taiwo, çok üzgün olduğunu belirtti.ÜZGÜN OLDUĞUNU BİLİYORUMİkili arasında geçen diyalog ise herkesi duygulandırdı. Serdar Kurtuluş, “Üzme kendini. Olur böyle şeyler. Futbol bu. Sen değil başkası da olabilirdi. O hamleyi ikimiz birden yaptık. Olacağı varmış. Sen Bursaspor’a katkı sağlayamaya devam et. Üzgün olduğunu biliyorum, kafanı topla kardeşim. Kötü niyetli olmadığını biliyorum. İyi niyetli bir çocuksun. Kolay bir şey değil ama bir an önce o psikolojiyi atlat. Ben asla seninle ilgili kötü bir şey düşünmüyorum. İçin rahat olsun” dedi. HERKESTEN ÖZÜR DİLİYORUMAbdurrahman Taiwo ise şunları söyledi: “Olanlar için çok üzgünüm. Umarım en kısa zamanda çok güçlü bir şekilde geri döneceksin. Bütün Bursaspor camiasından, Serdar’dan ve ailesinden çok özür diliyorum.” Konuşmaların ardından futbolcular, teknik ekip ve yöneticiler, Serdar Kurtuluş’la hatıra fotoğrafı çektirdi ve tek tek geçmiş olsun dileklerini yöneltti. Serdar’ı ayrıca A Takım futbolcuları da bir an yalnız bırakmıyor. Ziyaret boyunca, bir çok A takım futbolcusu Serdar’ın ihtiyaçları için yanında bulundu.Allah beterinden saklasınSerdar Kurtuluş, yaşadığı sakatlıkla ilgili, “Şu an ödem yoğunluğu olduğu için detaylı bilgi veremiyorlar. Birkaç kez MR’a girmeme rağmen sonuç çıkmadı ama iyi düşünelim iyi olsun. 3 gündür buradayım ve çok destek aldım. Başkanımız, hocamız sürekli yanımda oldular. Umarım iyi bir şekilde dönerim. Olan oldu, Allah beterinden saklasın. Belki şer görünse bile bizim için hayırdır. Bundan sonra en iyi şekilde nasıl dönebilirim ona bakacağım” dedi. Serdar Kurtuluş’un sahalardan ne kadar uzak kalacağı, bugün yapılacak son kontrollerin ardından netlik kazanacak.”  

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu