Tahtayı açmak için 18 dosyamız var!

Sebastien Frey'e ödeme yaparak FIFA'dan gelmesi muhtemel transfer yasağı cezasını önleyen UÇK'da da aşama kaydeden Bursaspor'un transfer tahtasını açmak için TFF'de bekleyen toplam 18 dosyasının olduğu bildirildi.

Yeşil-beyazlı kulüp, futbolcu, menajer, menajerlik şirketi ve antrenörlerin alacaklarını kapsayan dosyaları çözüme ulaştırdığı takdirde imza aşamasına gelen yeni futbolcularla sözleşme imzalayacak.

35 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ali ay son 2 yıldır elektrik faturasi bile ödememiş.
  Herkes para yeme peşinde.
  Bir tek taraftar var kulübü karşiliksiz seven.
  Bunlar lavaboya girince 2 liralik tuvalet ücretini bile ödemeden sıvışanları toplayip yönetici yapmişlar.

  163
  7
  1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Bursa,en çok (13+) sanayi bölgesine sahip bir şehir.İnegol mobilya ve türevleri,Orhangazi mermer,Gemlik serbest bölge,dosab,nosab,osb,otosansit,çalı vs…Her bir bölgede yüzlerce fb var.İşverenler güçleri yettiğince para yardımı yapsalar,bu iş kendiliğinden çözülür.

  2. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Bu iste kasıt var bu takım şampiyon oldugunda ibrahim başkanı haraç vermedi diye iceri atmaya çalışanlar şimdi hesap görüyor ibrahim baskandan sonraki bütün dönemlerin araştırılması lazım

   43
   2
   1. @Namık kemal yorumuna yanıt olarak

    ARKADAŞIM SEN NEDEN HEP TARAFTARLA UĞRAŞIYORSUN Kİ YETER KARDEŞİM SEN BURSASPORLU DEĞİLMİSİN YOKSA? BİLET PARASI VERMEYİNCE TARAFTAR OLUNMUYOR MU? ORJİNAL FORMA,KAŞKOL VE DİĞER KULÜP ÜRÜNLERİNİ ALMAYINCA TARAFTAR OLUNMUYOR MU? O KADAR TARAFTARA SALLANIYOR SATILAN KOMBİNE VE STORE ÜRÜNLERİ NEDİR YÖNETİCİLER ANASINI ……CEK SUÇLUSU TARAFTAR HEE ALLAH AŞKINA BURDA TARAFTARIN SUÇU YOOOOOOOOOOKKKK.

    5
    11
  3. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Hakikaten bu Ali Ay ne yapmış arkadaş ? Canlı cansız hiçbir varlığa bir şey ödememiş ! Peki gelen onca paralara ne olmuş ? Aksine borçlar artmış,ne hikmetse kendi alacağıda katlanmış ! Bence önemli hukukçu ve mali müşavirlerden üst düzey bir ekip oluşturulup bu konu araştırılmalı !

   73
   2
   1. @aziz yorumuna yanıt olarak

    Hay ben sizin ali ayinizi!..
    Sanki taraftar olarak bizim hiç suçumuz yok.
    Adam dünya kadar para verip transfer yapmış,
    Sen ne yapmışsın? Gelenleri çer çöp, kazma kürek diye yaftalamış, futbolu unuturmuş, futboldan soğutmuş,, piyasa değerilerini düşürmüş, futbolcuyu birer asalak haline getirmişsin.
    Her maç ceza aldirarak futbolcuya, çalışana, Tedaş a verilecek paraları TFF ye verdirmişsin.
    Sonra da bu paralar nereye gidiyor diye soruyorsunuz.
    Siz bu kafayla devam ederseniz amatör kümeye kadar yolumuz var demektir.

    21
    46
     1. @Yanlız timsah yorumuna yanıt olarak

      Ulen 8 taşlı olsam bu kulüp için kendimi buralarda ne diye parcalayayım. Sokayım 8 taşa.
      Benim aldığım eksiler benim kulübümün durumunu zaten ortaya koyuyor. Ben buna üzülüyorum.

      7
      5
    1. @sarı çizmeli yorumuna yanıt olarak

     Aynen kümeyede biz düşürdük takımı boş boş konuşma hala ali ayı savunuyor ya. Son gün oyuncuları satıp alacaklarını kurtarmaya çalışan ben miydim?

     13
     5
     1. @Devrim yorumuna yanıt olarak

      Temel tatil için amerikaya gitmiş. Uçaktan iner inmez oteline yerleşmiş. Sabah ilk işi bir cadillak kiralayıp Los-encilisın çok şeritli otobanlarında, radyoda müzik, ağızda havana purosu huzur turuna çıkmış. Bu şekilde keyifle yoluna devam ederken, birden radyoda yayın kesiliyor ve şu anons yapılıyor.
      **dikkat dikkat, herkes çok dikkatli olsun ters şeritte çok tehlikeli seyreden bir araç var**
      Bunu duyan bizim temel, büyük bir öz güven ve birazda alaylı şekilde şöyle mırıldanıyor.
      **ne biri, ne yüzü be uşağım, binlerce, binlerce..!

      6
      1
    2. @sarı çizmeli yorumuna yanıt olarak

     Bizim begenmedigimiz adamlar gs ye basaksehire bjk ye gidiyor bu iste gariplik yokmu eksileyenlere sorarim. Bizmiyiz iyi taraftar iyi gun taraftari. Sampiyon olduğumuz gun bile stadin çoğunun ustunde cakma formalar vardi çoğu ucuzlerin taraftariydi. Gerçek taraftar zaten kufurde etmez yabanci maddede atmaz efsane denilen futbolculari otobus basipta dövmez…

     15
     1
 2. 18 dosyanın muhatabı ile yüz yüze görüşme yapılıp taksitle ödemeye acil olarak ikna edilmelidir.Eskisehir geçen sezon 80 dosyayı anlaşarak erteledi.

  65
  2
  1. @Enes yorumuna yanıt olarak

   sabah börekleri ali ay ısmarlıyormus
   Ali ay cebinden ödeme yaptı ödeme yaptı dedikleri o
   Kulüple ilgisi yok medya yanlış anlamis

   16
   2
 3. mestan efendi seçimde ahkam kesiyordun yok bütün hesaplarımızı yaptık tahtayı hemen açacaz paramız hazır gibi,ne olduda şimdi tahtayı açmak için bu kadar uğraşıyorsun .Ne güzel Hayri Yazıcı başkanlığa geliyordu,önünü neden kesmek için gayret edersin ,senin yiyeceğin nane olmadığı dünden belliydi ama olurmu şehrin hamisi ! icazet vermeden ne aliay nede sen başkan olabilirsiniz nede başkanlıktan ayrılabilirsiniz zaten baş danışmanı orhan da hep yanında Maşallah

  22
  18
 4. Başkan olacak adam bunları bilmiyor muydu? Herkesin alacağı bakiidir ve ödemek zorundayız (yan gelip yatan futbolcu dahil). Ağlayıp sızlamadan ödeyeceksiniz, sonra aliay denen mahkuktan fitil fitil getireceksiniz. Bunu yapamıyorsanız bu büyük kulübün başına geçmeyeceksiniz. Bu Taraftar artık dik duruş istiyor, ondan bundan dilenen yönetici görmekten sıkıldık.

  11
  1
 5. Ali ay ne yapmış,tamam.bu kadar sıkıntı var ken..bu ALİ ay ne yapar diye kulübün denetleyen bir DİVAN kurulumuz yokmu..ne yani şimdi MESTAN ne yapıyor kim dsenetliyecek..Bursaspor bu kadar amatörce yönetilip..soydurulur ken..bu güzelim kulübe kim sahip çıkacak..yapanın yanına karmı kalacak..BEnce gerçek taraftar işe el atmalı..ÇORBACILAR KÜLÜBÜN SIRTNA KİM VARSA YIKILMIŞ HER KES dağıtılmalı..yazık çok yazık..artık birilerinin ARKA BAHÇESİ OLMAKTAN ÇIKMALI BURSASPOR.

  10
 6. boş iş palavra neden acılmıyor iyimserdik yemedi iş yok acamaz teknik direktör bile bulamaz gele gele batakcı gelir

  6
  7
 7. Nedir arkadaş bu 18-DOSANIN kulübe toplam maliyeti,
  Çıkartın meydana kime ne kadar ödenmesi gereken borç var diye,
  Yapın bir DESTEK KAMPANYASI gelen paraların da doğrudan
  Bu borç olan dosyalara ödeneceğine dair, anlaşma yapın TFF- UÇK ile
  Bursanın yerel kanalları, gazeteleri, otobüs ve metro istasyonlarındaki bilboardlarında
  Asın kampanya afişlerini her yere, 20 TL SMS’ten banka hesaplarına bağışa kadar
  Tüm şehri seferberliğe davet edin 25-30 MİLYON TL toplanır, kaldırın dosyaları bakın işinize
  Bu kadar mı zor bu işleri çözmek.

 8. Tamam arkadaş Ali Ay denen şahıs kulübü çok kötü yönetmiş, Resmen batırmış. Göreve talip olanlarda bunu bilerek göreve talip oldular. Sen çözüm üreteceksin. Kamp yeri belli değil, Başkanın dediği aynen şu 4-5 gün olabilir ya arkadaş kamp masraflarını cebinden karşılayamayan başkan ve yönetim neler yapabilir ki ! Gerçekten işimiz çok zor. Allah yar ve yardımcımız olsun.

 9. Bu gün için 18 dosya elindeki futbolculara paralarını ödemedikten sonra dosyalar çoğalacak para lazım para . Gelen yönetim de züğürt şu işi hallettik bu iş tamam diyen yok .

 10. Yönetim başa gelemeden önce verdiği vaadleri tutsun görelim söz vermekle olmuyor işler 18 dosya çözülür zor değil anlassın

  1. @Taraftar 16 yorumuna yanıt olarak

   Iktidar kuklası yönetimler bizim de (Trabzonspor) kanımızı emerek gitti. Neyseki biz çöküşün ucundan döndük ama malesef Bursaspor bizim kadar şanslı değil. Gerçi bursaspor son 3 yıldır bunun işaretlerini veriyordu.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu