Tahta maliyeti 210 Milyon TL

Skorbox TV'ye açıklamada bulunan İsmail Ertekin transfer tahtasıyla ilgili de konuştu.

Transfer tahtasının açılması için gerekti miktarı açıklayan Ertekin, “Önceliğimiz kasım sonuna kadar 3 puanımızın silinmemesi adına kulüp lisansını almamız. Yönetimimiz çalışıyor ve pozitif yönde ilerliyor. Tahta için 210 milyon lira gerekiyor.

Bursa eğer ‘Biz varız’ derse açabiliriz. Ama biz açamayacakmış gibi hareket etmek zorundayız. Ben de takımımı bu doğrultuda hazırlıyorum.” şeklinde görüş belirtti.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Tahtanın açılacagına inanmıyorum ugraşmıyolarkı acmak için inş ben yanılırımda tahta açılır yoksa sonumuz geçen sene yasadıgımız son gibi olacak malesef

  30
  14
  1. @MRT1675 yorumuna yanıt olarak

   13.5 milyon dolar koca sanayi sehri belediyeler bu parayı toplayamassa yazık ya bu parayı erzurum spor topladı o sene süper lige çıktı yazıktır

   9
   11
 2. Kaleci desen çok güven vermiyor , defans desen yol geçen hanı , orta saha desen doğru dürüst pas organizasyonu yapamıyor , forvet desen gol vuruşu çok zayıf . Bursaspor tarihinin en yetenek yoksunu , kalitesiz ve ruhsuz takımına devre arasında herhangi bir takviye yapılmazsa kulübümüze ve camiamıza 3.lig şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun.

  26
  10
 3. Ağlanıp sızlanmaktan ne zaman vazgeçeceksiniz; td kapasitenizi şu an göstermeyeceksiniz de ne zaman göstereceksiniz, altyapıdan TORPİLSİZ gençlerden seçip bir EKOL oluşturun da içerden dışardan adı BURSASPOR ekolu olarak tescillensin.

  13
  9
  1. @tiburon yorumuna yanıt olarak

   her gelen hocaya aynı şeyler.
   işte bu yüzden biz bu tür yorumlara yaklaşık 10 yıldır yabancı değiliz..!
   yahu kardeşim, her sene 1 başkan. 5-6-7-8 teknik adam. 15-20 futbolcu değiştiren bir kulüp başarılı olabilir mi? dünya da böyle bir başka örnek var mı?
   biz bu zihniyet yüzünden buralara düşmedik mi?!.

   7
   6
 4. 100 tane godomandan 1’er milyon tl
  Toplarsin hayrina çerez parasi diye
  50 bin dolar ediyor o godomanlar için
  Elde ettigin 100 milyon tl’nin yarisi peşin
  Diger yarisi için de 6 ay sonra ödemek
  Şartiyla yaparsin anlaşmani adamlar
  Zaten alamiyo en azindan yarisini alip
  Takla atarlar gerekli belgeyi imzalarlar

  6
  7
 5. klübün içini soyanlardan parasını almayan camiaya millet niye para versin ağaçta mı yetişiyor bu. bırakın hayal kurmayı son 5 başkanı kimse dava edip hiç edilenleri almadığı müddetçe artık kimse bu takıma 5 kuruş destek vermez, birileri kaymağı yesin diye gönül veren yada dolaylı yoldan takımı destekleyen adamlar para verip niye enayi gibi hissetsin ki kendini. sen hırsızlık yapıldığını bildiğin yere paranı veriyor musun ki başkalarından bunu bekliyorsun. bu takımın kaderi 1 lig daha aşağı düşüp kapatılmasıdır, başka çare görünmüyor çünkü onca olumsuzluğa rağmen kimse yargıya gidip davacı olmuyor hiçbir ileri geri gelen bu konuda kımıldamıyor. başka takımlara yapılan ayrıcalıkların çeyreği bize yapılmıyor..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu