Tahsin Tam’dan Bursaspor açıklaması

Bursaspor'daki görevinden istifa ettikten sonra ertesi gün Çorum FK ile sözleşme imzalayan teknik direktör Tahsin Tam, Bursaspor'da görev yaptığı dönemde hiçbir kulüple görüşme yapmadığını belirtti.

Tahsin Tam, yaptığı açıklamada, kendisine hakkında söylenenleri reddederek, “Hayatım boyunca böyle bir şey asla yapmadım. Bursaspor‘dan istifa açıklamamı yaptıktan sonra Oğuzhan Başkan beni telefonla aradı. Ama ben Bursaspor‘da görev yaptığım süre içerisinde hiçbir kulüple görüşmedim

Başka kulüplerden de görüşmek isteyen oldu ama görev sürem içerisinde buna müsaade etmedim. Tertemiz geldim bugüne kadar, tertemiz de gitmek istiyorum. Vicdanım bu konuda beni rahat bırakmaz zaten.” ifadelerini kullandı.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. ya bir şey demiyorum ama siz bu kulübün kapısından normalde giremeyecek kapasite insanlarsınız da durum kötü işte… Adama bunu açıklatacak kadar düştük… Kimlere kaldık kısacası…

  54
  22
  1. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Allah aşkına sus.

   Başımıza gelenlerde bu vefasızlığımız, nankörlüğümüz ün payı çok. Sen ver herifin eline liseli çocukları, bekle sonra uçan kaçan futbol.

   Biz bu takımı Süper Ligde şampiyon yapan hocaya koro halinde küfür edip ağlattık. Kuyruğuna teneke bağlayıp gönderdik.

  2. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Kimlere kaldık dediğin Bursa evladıdır tüm ekibi ile birlikte adamlar elinden geleni yaptılar Bursa bitmiş ama hala kimse kabullenemiyor eninde sonunda kabul edeceksiniz 40 yıllık Bursalı olarak ben kabullendim

   4
   2
  3. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim klavye başından insanlara amma çok sallamayı seviyoruz, yakından tanıyormusun sen Tahsini tanımadığın belli onun için sus ayıp ayıp.

   29
   26
   1. @Elbeyli yorumuna yanıt olarak

    Tahsin hoca kaç yaşına gelmiş Bursaspor da bu zamana kadar görev almamış , yorumu yapan kişi tahsin hocanın kişiliğine birşey dememiş kaldı ki yorumu gayet doğru Bursaspor da Teknik Direktör olamayacak kişiler Teknik Direktör lük, Futbol oynayamayacak kişiler Futbolcu oluyor.

    1
    1
   2. @Elbeyli yorumuna yanıt olarak

    ahahh ben 1 e 1 yüz yüze enes ünalın babası mesut ünala neler dedim vakıfköyde bi bilsen. herkesi kendin gibi sanma kardeşim adam belki yüzüne de söyleyebilecek cesarete özgüvene sahip bunu bilemezsin.

    6
    4
 2. Hocam Bursaspor’dan ayrıldıktan sonra eve gidip, atletini bile değişemeden Çorumspor’a başladın be yaa. Tayyip Reis’in yeğeni misin, nesin? Türkiye’de senin kadar hızlı iş bulan bi tek Mehmet Altıparmak vardı, o da 1 sezondur bukali. Bi tek sen kaldın bu piyasada bi saniyede iş bulan. Hikmet Karamman’la falan hepsi bekliyo.

  11
  5
 3. Başka kulüplerin tekliflerini red etmekle uğraşırken BURSASPOR ile pek ilgilenememiş anlaşılan.Yolun açık olsun ama Atalarımız ne demiş Boğulursan BÜYÜK denizde boğul.

  10
  9
 4. Normal şartlarda Kulübün kapısından geçemeyecek adam ;Bursaspor da Teknik direktörlük yaptı ;yazıklar olsun düştüğümüz durumlara bak ; muhattaplara bak

  7
  20
 5. Enerjimiz varsa şu kaosdan,girdaptan kurtulmaya yoğunlaşalım.Cepheyi genişletmekle bir yere varamayız.

  Bakın BURSASPOR yıllardır kasıtlı,planlı bir şekilde borç batağına sokuldu.
  STADIMIZ hala eksikleri ile manşetlerde.Dün bir BURSASPOR ve spor sevdalı yazar ağabeyimiz şunları yazmış,utandım:Stadın koltukları,lavabo,musluklar ve pisivuarlar kırılıyor,tahrip eidliyor.
  Bir insan sevdiğine zarar verirmi,TÜRKİYE’de maalesef aşık oldum dediği kadın,kızı katleden,sevdiği takıma her maçta ceza aldıran,stadını tahrip eden sevgililer dolu.

  BURSASPOR’un bu hale düşmesine neden olanalrdan hesap sorulmadıkça,bunlar hala kulüpte bulundukça bu çadır tiyatromuz devam edeeer.
  Elin adamı milyarlar borca girip SGK,VERGİSİNİ sildirir amma biz elimizdekini de satar,gelecek nesillerin hakkınıda alicengiz oyunlarıyla iç ederiiiz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu