Tahsin Tam “Zor geçer ve geçecek”

Bursaspor Teknik Direktörü Tahsin Tam Afyon kampında yapılan sabah antrenmanı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Tahsin Tam, 68 Aksaray Belediyespor’la oynanan hazırlık maçıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Karşılaşmada bambaşka iki devre gözlemledik. İlk devre istediklerimizi ortaya koyamadık. Geçişleri sağlayamadık.

Özgüven eksikliği göze çarptı. Takım olarak ortaya koyduğumuz oyun bizi mutlu etmedi. Futbolcularımızı tanıyacağız. Hepsi gelişime açık oyuncular. Yetenek sadece iyi bir çalım değil. Yetenek yalnızca iyi bir top kontrolü iyi bir şut değil. Yüksek konsantrasyon ister. Cesur ve özgüven sahibi olmaktır.

Biz gençlerimize güveniyoruz. Bunlar hazırlık maçı. Alt liglerde bu maçlar zor geçer. Biz her maçı her antrenmanı aynı ciddiyetle yaşamak istiyoruz. İkinci yarıda daha özgüvenliydik ve kazandık. Hem oyuncularımızın hem de bizler de kendimizi eleştirmek adına önemliydi.” dedi.

Hepsi gelişime açık oyuncular. Çocukların içindeki o cevheri ortaya çıkaracağız. Neticede bu bir hazırlık maçı. Her maç her antrenman o ciddiyeti göstermek istiyoruz. İyi bir gözlem iyi bir ders niteliğinde oldu bizim için.” ifadelerini kullandı.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular şehir taraftar olarak daha ne olduğunuzun nerede bulunduğumuzun farkında değiliz tıpkı geçmiş yönetimleri seçen kongre üyelerinin ne hatalar yaptığının tıpkı kongre üyelerinin %20 nin tirbün gruplarının elinde olduğundan tıpkı sanki Bursa yı Bursaspor u amaç bitirmek miş gibi projeler ile gelen yönetimlerden amigoların kulüp yönetme hefesliliğinden şehirde ki sanayicilerin Bursaspor dan uzaklaşmasından Gemi batıyor konumda gemide kimler kalacağından basının hep en büyük gücün taraftar olduğunu hep podifpoflayıp şakşak alıp tribünlerin hep kulübe ceza aldırıp her takımı her şehri nefret duyarak düşman beslenmesi ile ülkede ki Bursaspor sevgisinin saygınlığının kalmamasının göz ardı edilmesinden takımda ki yaş ortalamasının 21 olması ve alt yapısı bu kadar güçlü olan bir takımın ülke milli takımında hala senin akt yapından 2 futbolcun var hala alt yaş gruplarında milli futbolcun olup yok burası zorlu transfer yapılmalı deyip bol keseden atanlar evet çok biliyor isek satılsın 100 bin forma 40 bin kombine ama maalesef şehirde bu gücün oluşmasını bitirdiler şimdi şehirde her kesim ben şu yöneticinin bu başkanın yaptığı yanlışların mu parasını vereyim diyor yani herşeyimiz ile battık farkında değiliz düzelir mi düzelir adalet hak ile sevgi akıl ile saygı sabır ile çalışmak birlik olmak ile

   4
   2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu