Tahsin Tam “Yapılan vahşiceydi!”

Bursaspor Teknik Direktörü Tahsin Tam'ın Amed maçında Berat Altındiş'e üzerine basıldığı ve "vahşice" olarak nitelendirdiği pozisyon yeniden gündeme geldi.

Tahsin Hoca “Maçta Berat’ın bir pozisyonu var… Allah’tan bir tane pozisyon kayda girmiş. Ciddi yaralanmaya sebep olacak bir hareketti. Dalağına, böbreklerine bir şey olabilirdi. Vahşice bir hareketti. Yapan da bir meslektaşı, futbolcu. Nasıl o psikolojiye geldiler anlamakta güçlük çekiyoruz. Bunun gibi bir çok pozisyon var.” dedi.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sevgili Bursaspor’lular intikam naraları ile hiç birşey yapamayız bakın düzen kurulmuş senaryo yazılmış film tiyatro oynatiliyor yok siyasetçi nerde yok İbrahim tff nerde yok TRT nerde yok o yok bu koskoca şehir amigo Selim kadar olamadı yahu olaya müdahil olun denilmiyor bari bu tiyatroyu 16 21 yaşında ki çocukların omzuna yüklemeyin hiç olmaz ise stadyum gitseydiniz şimdi koskoca Bursa bırakın amed maçını bu hafta ki lig maçında dolduralım sahip çıkalım genç cocuklara hadi bırakın a partili b partili olmayı bırakın herşeyi yaşadığın şehre sahip çıkmayan yarın yaşadığı ülkesine sahip çıkmaz hadi yönetim bedava bilet bekleme organizasyon bekle gel maça mesele maç futbol değil mesele şehir meselesi kimse neden sebep göstermesin bireysel gelsin maça

  28
  1
 2. Bundan sonraki deplasmanlarda TFF yetkilileri de gelsin çocuklar gitmeden havaya atalım en büyük asker bizim asker diye herkese nasip olmaz sonuçta zırhlı otobüs öyle değil mi?

  16
 3. Bu Teröristlerin yaptığının aynısını veya sahaya ufacık bir şey atarsak zarar görürüz. stadta gençlerimizi coşturalım terörü lanetleyelim takımımızı destekleyelim ama teröristleri istediği gibi taşkınlık yapmayalım arkadaşlar

  11
  1
 4. Bursa’daki maçtaki parti farketmeksizin,bir tane siyasi, (Sayın alinurcuk ve RTE hazretleri dahil) asker,savcı,bürokrat,kent dinamiği!!! .Hiçbiriniz gelmeyin.

  9
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu