Tahsin Tam “Transfer tahtası açılırsa…”

Bursaspor Teknik Direktörü Tahsin Tam basın toplantısında transfer tahtası ile ilgili gelen bir soruyu cevapladı.

Bir basın mensubunun “Şehirde bir hareketlenme var. Alacaklar siliniyor. Bağış yapılıyor. Bugün transfer tahtası açılsa oyuncu listesi hazır mı?” sorusuna Tahsin Hoca “Transfer tahtamızın açılması durumuna karşılık hazırlıklıyız, transfer listemizi güncelliyoruz o donanıma sahibiz. Ama transfer tahtası ile ilgili ben herhangi bir hareket görmüyorum.

Camiadan gelen borçların ufak ufak silinmesi bizi mutlu ediyor ama bunun artarak devam etmesi lazım. Şehrimizden borçların silinmesi durumunun artarak devam etmesini istiyoruz. Şu anki yönetim Bursaspor‘un son zamanlardaki en iyi yönetimi her konuda çok şeffaf ve net insanlar, yapılan her harcamanın kuruşunu verebilecek insanlar.

Yönetim kurulumuz çok büyük bir mücadele içinde ama onların da güçleri bir yere kadar. Desteği fazlasıyla hak ediyorlar, şehrin ileri gelenleri yönetime fazlasıyla güvenebilirler. Bursaspor‘u hep beraber ayağa kaldırmak için buradayız ama tüm şehrin ufak tefek demeden desteğine ihtiyacımız var. ” yanıtını verdi.

İşte röportajın devamı;

 

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   tahsın hoca da mustafa hoca da formayı giymiş, emek vermiş, değerlerimizdir. her daim tteşekkür ederiz. mustafa hocanın maçlardakı saha kenarı yönetimi çok kalıtelidir..

   17
   7
 1. hocam elinizde aslanlar gibi bir Z kuşağı var bunları hedefe kilitlemek sizin elinizde gereğini yapacağınızı ve bu pırıl pırıl gençlerimizle yine türkiye de gündem oluştarcak potansiyele sahibiz ben sizden şu sözü beklerdim tahta açılsa bu çocuklardan iyisini mi bulacağız demenizi beklerdim ama ne yazıkki siz bu sözü söyleyemediniz

  24
  35

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu