Tahsin Tam “Play-Off için mücadele edeceğiz”

Bursaspor Teknik Direktörü Tahsin Tam, Türkiye Spor Yazarları Derneği Bursa Şubesi’nin organizasyonunda basın mensupları ile bir araya geldi.

Bu hafta başlayacak olan TFF 2. Lig’de ilk haftayı BAY geçecek olan yeşil-beyazlı ekipte hazırlıkların devam ettiğini dile getiren deneyimli çalıştırıcı Tahsin Tam‘ı ağırlamaktan ötürü mutluluk duyduklarını dile getiren TSYD Bursa Şubesi Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi;

Bugün çok değerli misafirlerimiz var. Uzun zamandır pandemi sebebiyle şube olarak bundan uzak kalmıştık ama bugün Bursaspor’umuzun gözbebeği 3 ismi aramızda. Bursaspor’un içinde bulunduğu durum malum, bizler de medya olarak kamuoyunu doğru bilgilendirici yol izliyoruz. Bursaspor’un üst lige yükselmesi adına da omuz birliğindeyiz. İnşallah Bursaspor’u hak ettiği noktalara taşırız.

Tahsin Tam;
Başladığımız ilk günden itibaren çok değerli çalışmalara imza attık birlikte. Bursa şehrinin Bursaspor’un çok büyük bir sinerji oluşturmaya ihtiyacı var. Basın mensuplarının desteğine Bursaspor’un ihtiyacı var, konu Bursaspor. Her geçen gün çalışmaların gelişeceğinin sinyallerini aldık.

Genel fotoğraf başlangıçta söylediğim yerde, Bursaspor’un yetiştirdiği oyunculara güveniyorum. Bursaspor markası bugünkü ben olmama katkı sağlamıştır, oyuncularımız her geçen gün gelişiyor. O sabrı ortaya koyabilirsek, o gayreti fazlasıyla göstereceğiz. Play-Off için o mücadeleyi ortaya koyacağız. Çok genç takımız. 18.3 yaş ortalamasıyla maçı oynamışız, bu bir rekor. Bu çocukları geliştirmek çok hızlı olmuyor, mental ve fiziksel yönden gelişmeleri gerekiyor.

Yetenekli bir oyuncu grubuna sahibiz, her geçen gün gelişimi görüyoruz. Onlar da kendilerine, markaya değer katacaklar. Aidiyet duygusunu da artırmak istiyoruz, yaşanan sıkıntılardan birisi de aidiyet duygusunda bozulmalar olmuş. Bursaspor markasının onları bir yere taşıyacağını çok iyi bilmeleri gerekiyor. Bu markaya çok hizmet etmeden bir yerlere giden kardeşlerimiz, dışarıda kendi beklentilerini karşılayamadılar. Önce kendilerini geliştirecek, Bursaspor’a değer katacak ondan sonra bizler, yönetim kurulumuz onun planını yaparız.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. nihayet gerçeklerle yüzleşmeye başlanıldı.şampiyonluk naraları atan müptezel takımı hayal kurmayın dedik.playoff hedef olarak açıklandı.ama asıl hedef ligde kalmak olmalıdır.uefada karara bağlanması beklenen dosyalarla ilgili uefa federasyona puan silme cezaları ile ilgili yazıları haftaya gönderecektir.haftayada federasyon ilk etapta kaç puan silineceğini açıklayacaktır.o zaman hedef playoff mu yoksa kümede kalmak mı kafası almayan müptezeller görecektir.

    26
    5
  2. Arkadaş sanki geçen seneki tff1.ligdeki play of hedefimiz diyor yahu.Böyle bir hedefle tff2.lig play off denirdi?ŞAMPİYONLUK HEDEF DİYECEKSİN HOCA,BU TAKIM BURSASPOR.

    1
    3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu