Tahsin Tam “Çağatay başarılı olsun istiyorum”

Bursaspor Teknik Direktör Tahsin Tam takımla yolları ayrılan Çağatay Yılmaz hakkında konuştu.

Çağatay Yılmaz‘ın takımdan ayrılmasıyla ilgili bir basın mensubunun sorusunu cevaplayan Tahsin Tam “Onun başarılı olmasını çok istiyorum. Çağatay Yılmaz kariyerinde umarım iyi işler yapacaktır. Kendisi daha iyi yerlere gelebilecek bir isim. Bizler Çağatay‘ı kampta gözlemledik. Ancak oyuncumuzda o hırsı ve konsantrasyonu göremedik. Çağatay‘a bundan sonraki futbol yaşantısında başarılar diliyorum.” dedi.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Kelesliii yorumuna yanıt olarak

   hangi potansiyel pardon? o potansiyeli hadi biz göremedik. niğde, kırşehir ve amed de göremedi nedense:) hangi maçı, kimleri ve hangi kafayla izliyorsunuz çok merak ediyorum.

   50
   6
    1. @Kelesliii yorumuna yanıt olarak

     ben de hangi potansiyel diyorum işte? sen nerde, hangi maçta, hangi takımda, hangi dakikalar arasında bu potansiyeli gördün? ya da senden başka gören var mı diyorum? parlata parlata bitiremediniz bazı futbolcuları (!). zamanında yerel medyamız akman için de aynısını yapıyordu. son olarak, kızıp hemen hakarete geçmeye gerek yok. önce eleştiriyi kabullenmeyi öğrenin. biraz da Türkçemizi doğru kullanmayı lütfen.

     4
     3
  1. @Mıgo yorumuna yanıt olarak

   Yok, biz bu sene kendi grubumuzdaki iki diğer güzide camia Anagold 24 Erzincanspor veya Esenler Erokspor arasında bi tercih yapıcez. Hankısı kafamıza uyarsa onlarla kardeş olucez.

 1. bir hafta sonrası her bireyin başarası rahmetli yazıcının deymiyle tabelaya yansıyacak rahmetliden kalan miras bize şampiynluklar ve tabela olayı biz tabelaya bakarız kardeş catayın tabelası da cıkacak tahsin tanında göreceiz nasipse konuşmayla değil tabaelayla cevap alırız kim başarılı olacak catay mı tan mı tabela yazacak boş boş yorumları bi kenara koyduk bekliyoruz umarız kararlar doğrudur alamayalım sonra

  1. @ALİÇO yorumuna yanıt olarak

   Ee, benim alcaklar noolcak? Hanımın düğünde takılan altınlarını bozdurup Bursaspor’a verdim amk. (Yalandan kim ölmüş)

   3
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu