Tahsin Tam “Bizim için rakipler önemli değil”

2022-2023 Sezonu TFF 2. Lig Grup Kuralarının belli olmasının ardından Bursaspor Teknik Direktörü Tahsin Tam değerlendirmelerde bulundu. 

Tam, “Bugün çekilen kura sonucunda ligin Kırmızı ve Beyaz Grup takımları belli oldu. Kulübümüz 19 takımlı Beyaz Grup’ta mücadele edecek.

Öncelikle hayırlı olsun demek istiyorum. Bizim için rakipler önemli değil. Bizim Bursaspor‘u hak ettiği yere getirmek için olan mücadelemiz sonuna kadar devam edecektir.

Sezon başı hazırlıkları ve kamp ile ilgili detaylı bilgilendirmeyi de en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.” ifadelerini kullandı.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Gün yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursaspor’lular içimizde olan sevgimizi kötüleme yerine akılcı samimi sevgi dolu yorumlar yazılsa daha güzel olmaz mı Bursaspor un çok çok kötü yönetilmiştir yonetenleri de tüm Türkiye biliyor amigolar gruplar kulüp yönetmeye çıkar sağlamak amacı ile plan programı olmayan vizyonsuz yöneticilere tüm şehir de seyirci kalınca dünya da eşi benzeri görülmemiş konumdayiz bakın bunun sonu Yüksel Çolak ve tirbun arkadaşları Bursaspor u ele geçirir

   13
 1. Cahilce bir yorum, ne demek “bizim için rakipler önemli değil” kendi kendimize mi oynayacağız ligi, bu kafayla ne başarı gelir, ne bu hoca sezon sonunu görebilir.

  9
  25
  1. @Bursa16 yorumuna yanıt olarak

   Onu bunu küçümseyip kendimizi devamlı dev aynasında göre göre buralara düştük. Kendimize bakmayıp hep sidik yarıştırma takıntısı yüzünden bu hallerdeyiz. Kendimizin farkında olup kendimizle ilgilenseydik bu hallerde olmazdık. Ama ne yazık ki bu gibi yorumlar gösteriyor ki bu taraftar(!) kafasıyla seneye renkli gruplarda bile olamayacağız.

   10
   3
  2. @Bursa16 yorumuna yanıt olarak

   Daha başlamadı eleştiriye bak…Sen ne mezunusun da bursasporun teknik direktorune cahil diyorsun..kimsin sen..terbiyesiz

   15
   4
 2. Sen de haklısın hoca hedef olmayınca yan gelip yatınca kalacak futbolcuyla bile görüşulmüyorsa rakibin ne onemi var

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu