Tahsin Tam “Biz büyük tarihler yazmış takımız”

Bursaspor Teknik Direktörü Tahsin Tam, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde imza töreninde "Hayalimin olduğu yerdeyim" dedi.

Bursaspor‘un yeni teknik direktörü Tahsin Tam, basın toplantısında şu açıklamayı yaptı: “Hayalimin olduğu yerdeyim. Geçmişte de antrenörlük yaptım. 2010 yılında bir serüvene başladım ve birçok takımda yardımcı antrenörlük yaptım. Birçok ülkede futbolcu izledim. Bodrumspor‘la birlikte tek başıma yola devam etme kararı aldım.

Geçen sene de Karacabeyspor‘la güzel işlere imza attık. Bursaspor çok büyük bir camia. Taraftarın beklentisini çok iyi biliyorum. Çünkü biz de taraftarın bir parçasıydık. Biz de o tribünlerde takımı destekledik. Transfer tahtasının açılıp açılmamasına takılmadık. Biz büyük tarihler yazmış takımız.

Bizim üzerimize sadece biraz toz geldi. Altın, yine altındır.

Kendi çocuklarımızla birlikte iyi işler yapacağız. Onlara da aidiyet duygusu yaşatacağız. O duyguda sarsılmalar olmuş. Belki kendilerini dışlanmış ve değersiz hissettiler. Biz onlara kendilerini değerli hissettireceğiz ve farkındalık yaratacağız. Disiplinden taviz vermeyeceğiz. Mutlu olacağız. Mutlu olmayan insandan verim alamazsınız.” ifadelerini kullandı.

Bir soru üzerine Tahsin Tam, “İki etap Bursa’da kendi tesislerimizde kamp olacak. Son etabı dışarıda belirlenecek bir yerde yapıp özel maçlar yapmayı istiyoruz. Lige böyle hazırlanacağız. Transfer tahtası açılmayacağı için kendi çocuklarımıza güvenmemiz gerek. Bu gençler doğru insanlara denk gelmemiş.

Yabancı hayranlığı var. Çok iyi hazırlanmamız gerekiyor. Bunun için bize de iş düşüyor. Çocuklar çok çalışarak iyi işlere imza atacaklardır. Öncelikle sisteme takılmayıp, kadromuzdaki oyuncularla nasıl bir sistem oynayabiliriz bunu görmemiz gerekiyor” şeklinde konuştu.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Transfer tahtasını açamıycaksınız o zaman bütün futbolcuları ikna edip takımda tutmaya bakın sadece altyapıyla olmaz bu iş bedeli agır olur

  34
  5
   1. @73 luk dede yorumuna yanıt olarak

    Niye be ya? Tombalacılar çirkin mi olur dedik? Ne bozuluyon? Yakışıklı tombalacı yok mu? VAr. İşte bunda da yakışıklı tombalacı tipi var.

    1
    1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu