Tahsin Tam, Alinur Aktaş’a teşekkür etti

Bursaspor Teknik Direktörü Tahsin Tam, Afyon kampının üçüncü gününde yapılan sabah antrenmanı öncesi basın mensuplarına yaptığı açıklamada Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'a teşekkür etti.

Tahsin Tam, “Yarın ilk hazırlık maçımızı Al-Tai ile oynayacağız. Bizim için de bir test olacak. Bir başlangıç maçı bu. Oyuncularımızın birbirlerini daha iyi tanımasını sağlayacak. Eksiklerimizi gözlemlememizi sağlayacak. Hazırlık maçı da olsa bize yakışan bir oyun ortaya koymak tabii ki istiyoruz.

Her maçı her antrenmanı ciddiye alan bir teknik adamım. Asla disiplinden taviz vermeyen bir karaktere sahibim. O birlikteliği oluşturmaya başladık. Bu birlikteliği tüm şehre yaymak istiyoruz. Bunun da nasıl olacağını bilen bir insanım. Seyirciyi heyecanlandıran bir oyun ortaya koymak zorundayız. Ne istendiğini biliyorum. Bu konuda bize inansınlar. Bursaspor ruhunu sahada hep beraber görecekler.

Şartlara da gelince de gayet iyiyiz. Buranın en iyi otelinde konaklıyoruz. Konforumuz üst seviyede. Özlüce‘de de bu böyleydi. Geçmiş dönemde yaşanan sıkıntıların hiçbirini bize yaşatmadılar. Burada Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş‘a çok teşekkür ediyorum bu konforu bize sağladılar. Bunu geliştirmek için de çaba gösteriyorlar.” ifadelerini kullandı.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Vaay, Alinur başgaaan, demek İnegöl’le beraber Bursaspor’u imha planınız hazır ha? Tamaaaamm.. Güzeeel. Unutmadık o twiti.

  19
  13
 2. Adam hiç bir şey yapmasa küfür ederler . Adam iyilik yapsa Bursaspor u imha planı derler . Böyle asalakları görünce ne işim var chp de diyorum ve alinur başkan Bursaspor şampiyon

  5
  12
 3. Hayatta iki tür insan vardır.
  GERÇEK İNSANLAR
  İNSANSILAR..
  MENFAAT İÇİN HERŞEY YAPAN ADAM ASLA İNSAN DEĞİLDİR.
  BURSAPORU SATAN SATILIR.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu