Taha Can Velioğlu Bursaspor’da!

Bursaspor Kulübü resmi sosyal medya hesapları tarafından Hasan Can Velioğlu’nun transferi duyuruldu.

Bursaspor Kulübü’nün sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşım şöyle:

“Kulübümüz, profesyonel futbolcu Taha Can Velioğlu ile prensip anlaşmasına varmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Vedat yorumuna yanıt olarak

   Wooow yani aynı günde 30 yaşında futbolcu alma bayramı yapıyoruz 4’cü kümede ve tek kalan demirbaş 84 milyon TL’ye üçte bir fiyatına satılıyor bilemezsin inanamazsın kimlere evet yeni beyaz sayfa açıldı canım 🤣

   4
   97
   1. @Zanzibar yorumuna yanıt olarak

    sayfa adminlerinin böyle gereksiz ve boş yorumları onaylamaması gerekiyor. boş boş konuşup kulübe hiç bir faydası olmayan sinyalden bir bilet peşinde koşan Bursasporuma sadece zarar vermekten başka bir işe yaramayan adamlar stadyumun önünden bile geçmesin mümkünse.

    16
    4
   2. @Zanzibar yorumuna yanıt olarak

    30 yaş çok mu la kendıne bakan adam 35e kadar rahat oynar. tacrubelı işte daha ne istiyon 5 sene burda takılırız diosan zaten senın iş baştan bitmiş 30 olsa ne 20 olsa ne.

    17
    3
   3. @Zanzibar yorumuna yanıt olarak

    Geçen sene ve ondan önceki sene gördük sadece gençler ile mücadeleyi. Gelen geçen takımlara karşı kendi ceza sahamızı geçemeden 3-5 fark yedik hemen hemen her maç.
    Tecrübeli futbolcular olmadan amatör kümede bile fark yeriz

    32
    1
 1. Zanzibar den bu işi çok iyi biliyorsun anlaşılan.İstersen geç kulübün başına birde seni görelim.Senelerdir gördük kulübü yönetenleri.Durum ortadaydı düne kadar.Neden aday olmadım sen arkadaş

  13
  3
  1. @Sakinnn yorumuna yanıt olarak

   Güzel yanıt vermişsin kardeşim. Böyle kişiler hep olumsuz yorumlar yapar ve hep eleştirirler. Sorumluluk almaya gelince ara ki bulasın. Bu şahıs acaba bir forma veya bir kombine aldı mı? Kendini futbol otoritesi sanıyor! Ama hep önüne baktığı belli. Elin 40 ve 41 yaşındaki futbolcuları turnuvada neler yaptığını gördük. 30 yaşındaki futbolcumuz için olumsuz yorum yapıyor.

   4
   1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu