Taha Altıkardeş ” Her şey yolunda”

Geçen sezon gösterdiği performans sonrası, birçok takımın transfer listesine giren Bursaspor’un 18 yaşındaki futbolcusu Taha Altıkardeş, konuyla ilgili olarak, “Transferlerle ben ilgilenmiyorum. Benim işim sahada. En iyi performansı vermek için çalışıyorum. Saha dışındaki olaylarla bir ilgim yok” ifadelerini kullandı.

Bursaspor’un en yetenekli genç futbolcuları arasında yer alan Taha Altıkardeş, koza24.com’a özel açıklamalarda bulundu. Bolu’da devam eden kamp çalışmaları hakkında konuşan 18 yaşındaki futbolcu, “Kampımız çok iyi geçiyor. İdmanlarımız iyi. Yoğun tempoda hazırlanıyoruz. Ağır idmanlar geçiyor ve her şey yolunda” dedi.

Gelişimi hakkında da detay veren Altıkardeş, “Geçen seneye göre fiziksel olarak eksiklerim vardı, bu sene onları geliştirdim. Geçen sezon iyi performans sergilemiştim. Bu sezon üstüne koyup daha iyi bir Taha seyrettirmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

“Saha dışındaki olaylarla bir ilgim yok”

Geçen sezona göre daha çok tanınan ve göz önünde olan bir futbolcu olmasıyla ilgili de düşüncelerini paylaşan Taha Altıkardeş, “Üzerimde baskı yok. Bu durum daha çok güç veriyor. Taraftarımız ve Türkiye’den destekler geliyor. Daha güçlü sahaya çıkıyorum” şeklinde konuştu. ‘Transfer teklifi geliyor mu?’ sorusuna ise Taha Altıkardeş şu cevabı verdi: “Transferlerle ben ilgilenmiyorum. Benim işim sahada. En iyi performansı vermek için çalışıyorum. Saha dışındaki olaylarla bir ilgim yok. Milli Takım hedefim var. Bursaspor’a en iyi hizmetleri verip, Bursa’mızı en iyi yerlerde temsil etmek istiyorum.”

“Transfer tahtasını düşünmemeye çalışıyorum”

Bursaspor genç yıldız adayı son olarak şu konulardan bahsetti: “Ailem çok destekçi bana. Kötü zamanlarım da oldu ama hep arkamda durdular. Onlar bu zamanlara gelmemde en büyük etkendir. Arkadaşlarım da öyle. Hepsinden Allah razı olsun. Hocalarımla iletişimim de çok iyi. Yanlışlarımı doğrularımı söylüyorlar. Her zaman daha iyi bir duruma gelebilmem için çaba sarf ediyorlar. Hepimiz transfer tahtası ile ilgili gelişmeyi merak ediyoruz. Ancak ben çok düşünmemeye çalışıyorum. Ben kendi performansıma odaklandım. O konuyla alakalı bir sıkıntım söz konusu olamaz.”

Bursaspor’un genç futbolcusu Taha Altıkardeş, Koza24.com Spor Haberleri Koordinatörü Barış Yalım‘a samimi açıklamalar yaptı.

7 Yorum Onay bekleyen 10 yorum var

  1. Taha sen sadece Türkiye’nin değil Avrupanın sayılı üst düzey stoperlerinden olacaksın..Mustafa hoca kim gelirse gelsin seni asla 11 den kesmemeli bu çok büyük hata olur..Türkiye de başka takımlara transferi asla düşünme süper lige çıkınca 1 sene sonra Avrupanın üst düzey takımları sıraya girecek seni transfer etmek için.

    30
    2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu