Taha Altıkardeş “Çok üzüldüm, kızdım, sinirden ağladım!”

Bursaspor Kulübü Medya Sorumlusu Bartu Kösemsever takımın ikinci etap kamp çalışmalarını gerçekleştirdiği Afyon'da futbolcular ile vlog yapmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta için Vefa Temel ile yapılan ve büyük ilgi gören çekimin ardından bu kez Taha Altıkardeş ile güzel bir söyleşi yapıldı.

10 Yorum Onay bekleyen 1 yorum var

 1. Keşke baban senin adını Taha yerine Tahta koysaydı da seni açsaydık. Baksana daha tahta kapalı be yaa. Emin Bey çıkmış tişort gösteriyo millete.

  6
  37
  1. @Gel Vatandaş yorumuna yanıt olarak

   İnsana verilen isimle dalga geçilmez. Bunu oğretmediler sana galiba. Senin baban “Gel vatandaş bu çocuğa isim koyalım” dese senin ismin “Anonim” mi olacaktı? Biraz düşün istersen.

   10
   1
 2. allah yolunuda bahtınıda açık etsin inşaallah seni izlerken sanki sedat üçü izliyorum aynı onun pas vermesi top kontrolü harika buluyorum inşaallah uzun yıllar bursaspora hizmet edersin çok başarılı olacaksın inşaallah

  1. @zola16 yorumuna yanıt olarak

   Sedat 3 mü? Ne alaka Sedat 3 dediğin adam orta saha oynardı. Hatta şimdi ki 8 numara gibi bazen de. 10 numara. Bu çocuk tam anlamıyla bir stoper. Oynayacağı tek yerde orası. Sedat komplike bir futbolcuydu hatırlatırım

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu