Taha Altıkardeş “Bursaspor’dan Avrupa’ya…”

Bursaspor'un genç oyuncularından Taha Altıkardeş akşam antrenmanı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Hedeflerinden ve hayallerinden bahseden Taha Altıkardeş, “Bursaspor‘a uzun yıllar hizmet etmek istiyorum. Bursaspor‘u ve ülkemizi Avrupa‘da temsil etmek istiyorum.

Tamer hocamız bize ayrı bir motivasyon kattı. Takımda disiplin arttı. Ekip içerisinde havamız gayet iyi. Önümüzdeki Adanaspor maçına da galibiyet parolasıyla çıkıp üç puanla dönmek istiyoruz. ” dedi.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Taha Altıkardeş çocukluğunda forvet oynamış ve çok gol atma becerisi varmış. Bence forvette denemeye değer. Belkide aradığımız forvet olabilir.

  39
  6
 2. Kardeşim bu nasıl bir eğitimsizliktir ya, takım 2. ligte küme düşmemek için can çekişiyor, gazeteci olmuş adam takımın 18-19 yaşındaki gencine hedeflerin neler diye soru soruyor takımı bilmem kaç haftadır gelen yenmiş giden yenmiş. Taha zaten genç ve tecrübesiz iyi niyetli belki ama takım bu durumdayken avrupadan bahsediyor. Böyle zamanda sorulacak soru konuşulacak konu bu mu ???

  25
  12
  1. @emre92 yorumuna yanıt olarak

   Çocuk hepinizden vizyon sahibi hayali var en azından hedefi var. Umutsuz değil. Süper lige de çıkar Avrupa’da da oynarız diyor. Sizin gibi felaket tellallığı yapmıyor

   10
   2
   1. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

    Öncelikle Tahayı suçlamıyorum iyi niyetinden şüphe etmiyorum sadece genç ve tecrübesiz. Benim yaptığıma felaket tellallığı denmez gerçekçi olmak denir. Puan durumunda yerimiz belli. Röportajdaki görüntüye de mahalle yanarken saçını taramak denir.

    2
    2
 3. Taha kardeş bursasporumuzu Avrupa’da temsil etmek istiyorsun iyi güzelde o zamana kadar sen futbolu bırakırsın biz daha PTT 1.ligde kümede kalma mücadelesi veriyoruz…

  5
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu