Tagoe Özlüce Tesislerine Geldi

BURSASPOR'un kadro dışı bıraktığı ve yaklaşık 1 yıldır tek başına çalışmalarını sürdüren Ganalı golcü Tagoe Özlüce Tesisleri'ne geldi.

Bursaspor'a büyük umutlarla transfer edilen ancak kendisinden beklenen performansı bir türlü gösteremeyen Tagoe geçtiğimiz sezon arası çalışmalarına izinsiz olarak katılmadığı gerekçesiyle süresiz kadro dışı bırakılmıştı. Gözden çıkarılan ve çalışmalarına tek başına Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'nde sürdüren Tagoe, bugün Özlüce Tesisleri'ne geldi. Tagoe'nin zaman zaman tesislere gelerek arkadaşlarıyla görüştüğü öğrenildi.

TALİP BEKLENİYOR Öte yandan, Ganalı futbolcunun transferi ile ilgili belirsizlik de sürüyor. Tagoe'ye sezon başında Körfez ülkelerinin takımları talip olmuş, ancak yapılan görüşmeler olumsuz sonuçlanmıştı. Yeşil beyazlı yönetimin Tagoe'ye takım bulmasını ilettiği, henüz kayda değer bir teklifin ise gelmediği öğrenildi.

 

sondakika.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu