Taban Birlikleri’nden ziyaret

Taban Birlikleri adına konuşma yapan Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Cemal Vardar, Başkanımız Recep Bölükbaşı ve yönetim kurulu üyelerimize görevlerinde başarılar diledi.

Vardar yaptığı konuşmada şunları dile getirdi; “İçimizden birisi olan sizlerin Bursaspor’un kulüp başkanlığına getirilmeniz bizleri sn derece mutlu etti. Taban Birlikleri'nde bulunan arkadaşlarımızı yakından tanıyorsunuz. Bizler Bursaspor’un gerçekten içinde olan insanlarız ve her daim Bursaspor’dan gelecek talepleri en iyi şekilde yerine getirecek insanlarız. Bu emektar arkadaşlarımız amatör futbolun tüm yükünü çeken insanlar. Amatör liglerde oynanan maçları sağlıklı bir şekilde oynatmaya çalışıyoruz. Ben özveri ile çalışan arkadaşlarımıza bir kez daha buradan teşekkür ediyorum. Hep beraber en iyi yere gelinmesi konusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Tüm arkadaşlarım adına sizlere yürekten başarılar diliyorum” dedi.     

 

Başkanımız Recep Bölükbaşı taban birliklerinin ziyaretinden dolayı çok mutlu olduklarını belirterek yaptığı konuşmasında, “Özellikle yapılan Genel Kurul’da bana ve yönetimime gösterdiğiniz teveccüh için sizlere çok teşekkür ediyorum. Hepimiz sporun içinden geliyoruz. İşimiz zor. Çalışmalarımıza hemen başladık. Şehirde çok güzel bir sinerji sağladık. Bunun neticesinde de vekillerimiz, bakanlarımız, belediye başkanlarımız ve sivil toplum örgütleri bizlere ziyarete geliyorlar. Bu yaklaşım bizleri motive ettiği gibi sorumluluğumuzu da arttırıyor. Bizler çalışırken sizlerin yardımlarını bekleyeceğiz. Sizlerin de yardımcı olacağınızı biliyoruz. Bizler dört dörtlük değiliz. Hatalarımız olacaktır. O hatalarımızın hoş görülmesini bizlere sabır gösterilmesini istiyorum. Oluşan bu sinerjinin sezon sonuna kadar devam etmesini diliyorum. Bursa’nın bütünleşmesi Bursaspor’a çok fayda sağlayacaktır” dedi.    

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu