Sutter resmen Lokeren’de !

Haziran başında golcusü Tomas Harbaoui‘yi Udinese’ye gönderen Sporting Lokeren, Bursaspor’un forveti Tom De Sutter ile resmen anlaşmaya vardığını duyurdu. Bu anlaşmaya göre Sutter Haziran 2019‘a kadar Lokeren forması giyecek. 

Resmi siteye açıklamada bulunan Sutter, ” Belçika’ya geri döndüğüm için çok mutluyum. Zorlu bir tecrübeydi. Çok az süre aldım ve çok az maç oynadım. Bu yüzden iyi oynayamadım. Lokeren’e imza attığım için çok rahatım. Taraftarlar ile bir an önce bir araya gelmek istiyorum.”, dedi.

Kulüp başkanı Roger Lambrecht ise, ” Tom’a hoşgeldin diyorum. Belçika ligini bilen bir oyuncuya ihtiyacımız vardı. Tom Belçika tarafından beğenilen ve tanınan bir oyuncu. Harbaoui’nin yerini doldurabileceğine inanıyoruz. Dürüst olursak, şu anda o yalnız. Onu destekleyen oyuncular olmadan başarılı olamayacaktır. Biz de bu eksikliği gidermek için çalışacağız”, dedi.

Tom De Sutter Lokeren’de 9 numaralı formayı giyecek. 

Bursasporluyuz.org

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu