Sutter: ”Benden memnun değillerse ayrılırım”

İlk maçımda golü atsaydım, her şey farklı olabilirdi

”Bursaspor’da formayı giydiğim ilk maçta kaleye bir şut çektim. Eğer o şut gol olsaydı, şu anda her şey bambaşka olabilirdi. Takımın değerli bir futbolcusu olduğumu biliyorum. Buradaki geleceğimi tahmin edebiliyorum. Bursa çok güzel bir şehir ancak gelecek sezon bazı değişiklikler olabilir. ”

Benden memnun değillerse ayrılırım

”Bu sezon gibi bir sezonu yeniden yaşamak istemiyorum. Bu sezon bunu gayet iyi bir şekilde öğrendim. Bunlar futbolun içinde olan şeyler. Bursaspor ile 2 yıllık sözleşmem var. Ancak kulübün finansal problemleri varsa ve benden memnun değillerse, ayrılmayı isterim.”

Lokeren iyi bir takım 

”Eğer ayrılmak zorundaysam, gelecek tüm tekliflere açığım. Lokeren’in bana ilgisi olduğunu biliyorum. Menajerim bu konu ile ilgili bana bilgi verdi. Lokeren iyi ve hırslı bir takım. Benim açımdan bir sorun yok.”

Kış transfer döneminde Club Brugge ve RSC Anderlecht benimle ilgilendi

”Kış transfer döneminde Club Brugge’nin menajeri Vincent Mannaert‘den bir telefon aldım. Beni aradıkları için çok mutlu olduğumu ve transferim için kulübümle görüşmeleri gerektiğini söyledim. Fakat daha sonra herhangi bir gelişme duymadım.”

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu