Sütaş Timsah Park’ta hayal kırıklığı!

Sütaş Timsah Park'ta gerçekleştirilen ve Bursaspor Kulübü için hayati bir önem taşıyan Bursaspor Kulübü Olağanüstü Seçimli Genel Kuruluna katılan genel kurul üye sayısı hayal kırıklığı yarattı.

Recep Günay‘ın tek başkan adayı olarak yer aldığı Bursaspor Kulübü Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu‘na kongre üyelerinin katılım göstermemesi dikkat çekti.

Genel Kurul öncesi katılım gösteren Bursaspor Kongre Üyelerinin sayıları 307 kişi oldu.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. O 307 kişiden biri olarak diyorum ki; Bursaspor’u yaşatacak olan hayati organ
  Kongrelerdir.
  Kongrelere gereken önemi vermezseniz, yarın öbür gün maçına gidecek bir kulübünüz kalmaz.

  61
  4
 2. Memur olduğum için kongre üyesi olamıyorum. Üst üste 2 genel kurula gitmeyen üyelerin üyelikleri silinmesi lazım. Takım kapanma aşamasına gelmiş kongre üyeleri tatilde. Bu şekilde mi takımı kurtaracağız. En fazla 2-3 sene içinde takım bu gidişle kapanır. Gelen yedi giden yedi takımı. Hala ben gururla her platformda BURSASPORlu olduğumu söylüyorum. Kongre üyeleri beyefendiler kongreye gelmeye dahi tenezzül etmiyor.

  13
  6
 3. Cok bile bu sıcakta içi boşaltılmış ve şarlatanlarin mesken tuttuğu kulübe bu katılım. Olan hayallerimize oldu yazık oldu.

  7
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu