Şut çekiyoruz ama…

Keçiörengücü'nü 1-0 yenerek zirve yarışında tutunmaya devam eden Bursaspor en çok şut çektiği maçı geride bıraktı.

Yeşil Beyazlı kramponlar 90 dakika boyunca 16 şut girişiminde bulunurken, bunların sadece 4’ü kaleyi buldu. Bursaspor Boluspor ile oynanılan maçta da 15 şut çekmiş, bunların 4’ünde isabet kaydetmişti. Bursasporlu futbolcular en fazla isabetli şuta 3-1 yendikleri Osmanlıspor mücadelesinde imza atmış, çekilen 11 şutun 6’sı kaleyi bulmuştu.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu taraftar ıslıkladığı yuhaladığı sürece kimse sorumluluk alıp şut çekmez ! Gereksiz baskı yaratılıyor takım üzerinde ! Kendini bilmez taraftar yüzünden elleri ayaklarına dolaşacak iş daha da sarpa saracak ! Sonra şu kötü bu beceriksiz o yeteneksiz diye eleştireceksiniz ! Herkes şapkayı önüne koysun ! Futbolcular baskı altında oy-na-ya-maz ! 2 2 daha 4 ! Başka Bursaspor yok ! Ya bu destek vericez süperlige çıkarıcaz ya da aynı tas aynı hamam o dae kafayla eleştirip yuhalayıp daha da dibi boylatıcaz ! Tercih hepimizin !

  22
  4
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Valla hayretler içindeyim… şampiyon oldumuz sene ne destek vardı be.
   Nerde yazıyor ki hersene şampiyon olmamız gerektiği acaba.
   Takımını seviyorsan, destekleyeceksin, adamlar toptan kaçmayı değil, performansı yükselmesini sağlıyacaksin.
   Timsah arenaya seve seve çıksınlar..korkular içinde değil.

   Ömer Erdoğan’ı bile toptan kaçmasını başardı Bizim çok bilmiş tarftarz.
   Yazık yazık valla.Adam tabi bida gelmekte çekinir.

 2. Şut var , şutçuk var.. Ne şutu ? Gelişine vurulup seyirciye gidenlere şut denirmi ? Keçiören maçında adamların kalecisi kelesinden 30-35 mt açılmışken ve top bizde ve orta alanda iken kimsenin aklına kaleciyi avlamak gelmedi , hemde bu 3-4 kez oldu..Ama o kadar alıştık ki yan pas ve geri pasa , kimse ileriye bakmıyor..

 3. Bursaspor sevdalıları evet futbolun içinde eleştişrmek var lakin bu sezon herşeyi bir kenara bırakalım tüm herşeyi gelin birlik olalım sevgimizi ortaya koyalım gelin maçlarda o stadyumu dolduralım Bursa da kimse kimseden daha fazla Bursasporlu değildir hepimiz Bursaspor sevdalısıyız bu güne kadar yapılmış tüm yanlışlıkları hataları bir kenra bırakıp bu sezon takıma sahip çıkalım ne gerekiyor ise o olsun gerekirse yönetim ile görüşülsün biletlerde daha da indirim yapılsın ama o stadyum dolsun dolu tirbün baskıdır güç tür orada rakip futbolcusundan tutun da hakem e kadar herkes etkilenir ama yürekli sevgiyle destekliyelim bakın herkes düşünsün bu sezon çıkamaz isek çok büyük borçlar kapıda ertelendi bir çok takım ESkişehir,Mersin,Kocaeli,Sakarya,Samsun bizden çok daha az borçlar ile bu hallerre geldiler bizim yine de onlara göre avantajlarımız var en azından stadyum isim hakkı gibi ,özlüce gibi ve daha bazı etkenlerimiz gibi ama son çıkışda da olabiliriz onun için lütfen birlik olalım buna sevgiyle sarılalım sezon sonu herkes ne fikri var ise ister kongre de ister farklı toplantılarda dile getirir camia olarak kenetlenmeliyiz ama bu işi yapar ise yine taraftar yapar tirbüncüler ,amigolar,dernekçiler bütün iş sizde başlıyor bakın bu işde kahraman da olacak olan iszlersiniz takımı uçuruma götürecek olan da 2 yıl herşeyi bir kenara bırakın lütfen birleşin kenetlenmin bu taraftarı yağa kaldırmada öncülük edin

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu