Şut çekemiyoruz!

Spor Toto Süper Lig'in 26'ıncı haftasında Sivasspor'u deviren bir nebze rahatlayan Bursaspor'da şut krizi yaşanmaya devam ediyor.

Teknik direktör Paul Le Guen, uzun süredir takıma şut çalışması yaptırmasına rağmen, Yeşil Beyazlı takım bu anlamda bir ilerleme gösteremiyor.

Nitekim Bursaspor 18 takımlı Süper Lig‘de en az şut çeken takım konumunda. Yeşil Beyazlılar, maç başına 7,5 şut ortalamasıyla sonuca da etki etmekte zorlanıyor.

 

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. şut çekmek tamamen öz-güvenle alakalı. sadece bu istatistik bile futbolcunun. taraftar ve medyadan ne kadar tırstığını gösterir.
  bu baskı ve baskının getirdiği korkaklıkla futbol oynanmaz.
  200 lira verip kombine alan kendini kulübün sahibi sanıyor ve her türlü hakaret etmeyi kendinde hak görüyor. oysa bir fb, gs, bjk li, bir maçı 200 liraya seyrediyor. ve kulüplerini finanse eden kendileri olmalarına rağmen futbolcuları üzerinde bizim kadar baskı yaratmıyorlar.
  ali tandoğanın son röportajında ”ben bursada ki baskıyı bjk de bile görmedim!” sözü bunu en büyük kanıtı. üstelik, baskı konusunda bizim medya ve taraftar dışında tüm futbol otoriteleri aynı görüşte…
  son olarak hatırlatmak isterim.
  eğer medya ve taraftar, hemen yarından itibaren gazdan ayağını çekip, hafif, hafif frene basmazsa bu takın eninde sonunda küme düşecek. sadece düşmekle kalmayacak her sene adım, adım eriyerek Bursaspor ismi futbol tarihinden silinip gidecek…
  başka da sözüm yok hakim bey…
  keyfiyet elbette büyük Bursaspor camiasınındır…

  18
  1
   1. @Talha Tunçer yorumuna yanıt olarak

    çok değerli Talha tunçer, bu kanıya nasıl vardın anlayamadım. yorumumu beğenmemiş olabilirsin. buna saygı duyarım. ama ben burada konu ile ilgili olarak kendimce doğru bulduğum ve kulübe yarar sağlayacağı düşüncesi içinde sadece görüşlerimi paylaştım. eğer farklı görüş ve önerileriniz varsa sizde yazın ki biz de istifade edelim. seviyeli bir tartışmanın sonunda aynı takımın taraftarları olarak bir birimizden çok şey öğreneceğimize inanıyorum. hayırlı geceler.

 2. Şut atmakta bir organizadyon ve kuvvet işi. Futbolcunun önünü boşaltacak paslaşma yapıcan ve şutu atacak güçlü olacak. ben mi öğreticem bunu yaa………

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu