Survivor’da Sercan Yıldırım Bursaspor’un şampiyonluğunu anlattı

Survivor All Star'da yarışan Sercan Yıldırım Bursaspor'un 2010 yılında nasıl şampiyon olup tarih yazdığını şu ifadeler ile anlattı;

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu olay artık benim dedem çok zengindi muhabbetine dönmüş durumda. Yeter artık gerçekten komik oluyor. İşin gerçeği konuşulsun, takım 3.ligden 4.lige düşmeme mücadelesi veriyor.

  20
  5
  1. @Uludağ gazoz yorumuna yanıt olarak

   Sercan zaten benim dedem zengindi falan demiyor. Dede benim, hem de, ta kendisiyim diyor. O hikayeyi yazan dedelerin en başında Sercan gelir. Bu lafları Ertuğrul Kurtuluş falan etse, işte ona dersin bırak bu işleri, dedenin zenginliğini bana anlatma falan diye.

   8
   6
   1. @Pepsi Cola yorumuna yanıt olarak

    Benim lafım Sercan’ a değil ki zaten. Bunu haber yapanlara. Sercan ekmeğini yer bu işin. Ona göre hava hoş. Ama hala ağzı açık bunları dinleyenler var. E takım şimdi nerde diye sorarım, 3. ligden 4. lige düşmeme mücadelesi veriyor deseler. Haydaa derim.

 2. Şuan tam tersiyiz..

  Burdax bile kendilerini bilmeyen kişiler nejativ ortam yaratmak uğraşında ..
  Belki Amsporli paclar gelip Bizim sayfaya yorum yapıyorlar.

  En iyisi o insanları ciddiye almamak lazım. Hiç cevap bile vermeyin.
  Birbirimize saygıyla davranalım.
  Sercan çok doğruları dile getirmiş. Futbol hayatını çok erken bitirdi .
  Ne hızlıydı be , tek eksikliği topu zaman zaman telaş yüzünden kontrol edemiyordu

  9
  2
 3. Gerçeklere bakalım 4.lige düştük vevresimiyete mayıs ayında dönüşecek şimdi ne yapacaz iki ihtimal var bu gençler bir alt ligde pişip takım olucak yada bölgesel amötöre düşüp burada amatör kapsamda olduğu için açılan tahta ile kaşarlı transferler yapıp tff3 ve tff2 zorlanacak ancak en real olan klüp A.Ş. olacak borçlar yapaldırılıp alt klüp olarak Nilüfer belediye Büyük Bursaspor F.K. A.Ş olacak ve Bursaspor A.Ş. kongortodo ilan edip diğer klüp tarafından borcun %25 ine satın alınıp Bursaspor A.Ş bünyesinde birleştirilip devam edecek bu süreçte vergi borcunun %25 sgk %25 FIFA ve UEFA dosyalarının tamamı 3.5 milyon Euro gibi ödenecek şahsi borçlar uzun vadede %10 – %30 arası ( Ali ay, Mesut Mestan ve benzeri ) 22 milyon Euro civarı borç TL dönüşüm ile taksitlenecek Ticari kurallar Vergi ve SGK afa girer garanti 100milyon TL ye bitter ama bu işe Belediye ve İyi bir yatırımcı iştirak edecek

  3
  3
 4. Sercan Chef’ler yarışıyor yemek yraışmasına da girip Bursa’mızın yüzünü bir kez daha ağart. Danilo Chef’e bi İtalyan pizza yapsan, tamam geçtin amk.

  3
  5
 5. Bizim taraftarımız negatif gündem yaratmaya alışmış. Kulüpten de taraftardan da soğudum iyice. Bursa insanı olarak kendimize çeki düzen vermek zorundayız. Yapılan eleştirilerin hiç biri iyi niyetli değil

  2
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu