Süper Lige Batalla, Şamil ve Del Valle damgası!

Karabükspor‘un ofansif orta saha oyuncusu Abdou Razack Traore, 5 gol ve 1 asistle 6 kez skora etki etti. Bursaspor’un Arjantinli yıldızı Batalla da 170lik boyuna rağmen attığı 4 kafa golü ve yaptığı 2 asistle yine 6 gole etki eden bir başka isim.

EN ÇOK PAS KESEN ORTA SAHALAR İÇİNDE ŞAMİL 3. SIRADA

En çok pas kesen orta saha oyuncusu 4.3 kez ile Mehmet Topal, onu 3.8 kez ile Akhisar Belediyespor‘dan Custodio takip ediyor. Alanyaspor‘dan Isaac Sackey ve Bursaspor’dan Şamil Cinaz’dan 3.5’ar kez ile 3.’lüğü paylaşıyorlar.  

EN ÇOK KİLİT PAS YAPAN ORTA SAHADA BATALLA LİDER

En çok kilit pas yapan orta saha 90 dakika başına 3.7 kez ile Pablo Batalla, onu 3.5 kez ile VVesley Sneijder takip ediyor. Rizespor‘dan Jakob Jantscher de 2.8 kez ile 3. sırada yer alıyor.

EN ÇOK DRİPLİNG YAPAN ORTA SAHA OYUNCULARINDA DEL VALLE 3. SIRADA

Bruma bu alanda 5.2 kez ile açık farkla önde. Onu 3.8 kez ile Trabzonspor‘dan Castillo takip ediyor. 3 kez ile Bursaspor’dan Del Valle ise 3. sırada. 

EN ÇOK ORTA YAPAN ORTA SAHA OYUNCULARINDA BATALLA 2. SIRADA 

Wesley Sneijder 90 dakika 2.8 orta ile zirvede onu 2.5 ortalama ile Batalla takip ediyor. Mehmet Ekici de 2.2 ile 3. sırada.

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu