Şuan Bursaspor’un oyuncusuyum ama…

Nijerya formasıyla Rusya 2018'de mücadele eden Abdullahi Shehu, Bursaspor TV'de yayınlanan "Kamp Raporu" programına konuk oldu.

Abdullahi Shehu şöyle konuştu: Dünya Kupası’nda oynamak benim hep hayalimdi, Dünya Kupası’nda oynama şansı elde ettim. Bursaspor benim oraya hazır gitmemi olmamı sağladı. Bursaspor’da olmaktan mutluyum.

Geçen sezon artık geride kaldı yeni sezon için hazırlanıyoruz. Ben bir oyuncu olarak daha yüksek seviyede oynamaya çalışacağım. Yeni sezon çok iyi hazırlanıyorum. Geçen sezonun yeterli olmadığını biliyorum. Hem takımın hem kendimin iyi bir sezon geçirmesi için elimden geleni yapacağım.

Yeni sezon için taraftarların benden büyük beklentileri olduğunu biliyorum. Çünkü geçen sezon beni kimse tanımıyordu. Geçen seneki oyunum ile güven verdiğimi düşünüyorum. Sahada olduğum sürece her zaman takıma desteğim olacak.

Şuan Bursaspor’un oyuncusuyum ama bir futbolcunun yarın ne olacağını bilemezsiniz. Yarın ne olacağını bize zaman gösterecektir. Müslüman bir ülkede olmaktan mutluyum çünkü her yemeği ve her eti yiyebiliyorum. Bu ülkede camiye gitme imkânı bulabiliyorum. Kulağıma ezan seslerinin gelmesi beni evimde hissettiriyor. Diğer ülkelerde bunu duyamıyordum.

Orta sahada meydan okumaları olumlu buluyorum. Çünkü bu bana daha fazla çalışma motivasyonu veriyor. Şu anda yeni orta saha oyuncuları var ve onlarla bir forma rekabeti içerisinde olacağım. Geçen sene de çok iyi orta saha oyuncuları vardı, düzenli oynamayı başarmıştım. Bu sezonda da aynı şekilde yapmaya çalışacağım.

Video hakem uygulaması bazen iyi bazen iyi değil ama biz oyuncular olarak yapabileceğimiz bir şey yok. Hakemlerin verdiği kararlar bizim aleyhimize veya lehimize olabilir. Bu karar TFF ve üst mercilerin aldığı bir karar olduğu için buna uymak zorundayız. Umarım futbol için olumlu bir karar olur.

Bursaspor taraftarları bizi her zaman olduğu gibi desteklesinler, geçen sene karşısında oynadığım en iyi taraftar grubu olduklarını düşünüyorum. Verdikleri tüm destekler için teşekkür ediyorum.”

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Büyük BURSASPOR taraftarının önünde oynamak gurur vericidir .. Bu gurur her futbolcuya nasip olmaz ..?

  22
 2. Sen iyi ol iyi oyna gerisini merak etme. Bizler seni baştacı yapmasını çok iyi biliriz. Sen sahada terinin son damlasına kadar savaş. Bizler sesimizin sonuna kadar sana destek vermesini biliriz.

  17
  1
 3. Magazin haberlerinde Mustafa Ceceli ve eşinin olayinda Sercan Yıldırımın adı geçiyor. Takim ne hale gelmiş. Dünya kupasinda yokuz . Eğitim şart

  15
  1
 4. Sheu baskı önlerinde aytaç üçlüsü dengense fransa milli takı.i gibi sağlam orta saha olup iki hızlı kanat ve bir golcu ile SÜPER bir takım olur

 5. ”Geçen sene orta saha çok iyi oyunculardan oluşuyordu” demiş. İtitraf niteliğinde konuşmuş. Bu sene Bi dalga olmayacağını kendi de biliyor.

  10
 6. Sen 3,5 MİLYON EURO bedelini koy masaya, Başkan seni
  sırtına alıp götürür havaalanına, sen tasalanma yiğidim,
  sabırsızlıkla gitmeni bekliyoruz artık

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu