Şu an öyle bir ihtimal yok

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, Sercan Yıldırım'ın Galatasaray ile anlaştığına ilişkin iddialara yanıt verirken, "Şu an öyle bir ihtimal yok. Her yıldız futbolcu teklif alır. Sercan da yıldız bir futbolcu. Kulüp kriterlerine de uygun olduğu taktirde, futbolcu teklifleri değerlendirir. Bunu her profesyonel sporcu bilir ve yapar. Ama şu an öyle bir durum söz konusu değil" dedi.

Başkan İbrahim Yazıcı, Sercan Yıldırım'ın Galatasaray tesislerine gidip görüşme yaptığının hatırlatılıp "Sercan, Galatasaray ile anlaştı mı?" sorusuna şöyle yanıt verdi: "Sercan Yıldırım Bursasporludur. Sercan, Galatasaray tesislerine gezmek amaçlı ve arkadaşlarını ziyarete gitti. Bu ziyaretten benim de bilgim var. Görüşme yapmasının ise ihtimali yok. Aynı şeyi tekrarlamak istiyorum, her yıldız oyuncu teklif alır, Sercan'a da teklif gelmesi çok normal. Ancak, şu noktada öyle bir durum yok. " Sondakika

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu