Stoch, Hosaogai ve Jem yolcu gibi!

Bursaspor’da yeni sezon için kollar sıvandı. 2016-2017 sezonunun kadro yapılanmasında bir takım değişimler geçirmesi beklenen yeşil beyazlılar’da kiralık olarak forma giyen isimlerin durumu da merak ediliyor. Yüksek maliyette olan ve verim alınamayan Balazs Dzsudzsak ve Tom de Sutter gibi futbolcularla yolların ayrılması için uğraş verecek olan yeşil beyazlı yönetim, satış opsiyonu Bursaspor‘da olan futbolcularla ilgili izleyeceği yolu da belirledi. 

İŞTE RAKAMLAR

Sercan Yıldırım için Galatasaray‘la görüşmelerine devam eden Bursaspor yönetimi, Miroslav Stoch, Jem Paul Karacan ve Hajime Hosogai için aceleci davranmayacak. Stoch ve Hosogai için kulüpleri satış opsiyonlarında indirim yaparsa yola devam edilecek. Bilindiği gibi Stoch’un 1 milyon 500 bin Euro, Hosogai’nin ise 500 bin Euro opsiyon miktarları bulunuyor. Bursaspor yönetimi bu rakamları vermekten yana değil. 

JEM PAUL, HOCA’YA BAĞLI

Oyuncuların kulüpleriyle temasa geçecek olan Bursaspor yönetimi indirim istediği iletecek ve rakamların uygun seviyeye çekilmesi durumunda bu oyuncuları yeni sezon kadrosuna dahil edecek. Aksi takdirde gerek Stoch gerekse Hosogai, yeni sezonda Bursaspor’da olmayacak. Satış opsiyonu 50 bin Euro olan ve şuana kadar tam olarak istenileni veremeyen Jem Paul Karacan’la ilgili karar ise Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu ile yapılacak görüşmenin ardından verilecek.

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu