Stefan Kuntz “Enes Ünal büyük bir yetenek”

A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz'dan, Enes Ünal müjdesi geldi.

A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, A Spor‘a dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

“PORTEKİZİ ANALİZ ETTİK”

“Sıralamaya bakıyoruz. İtalya 6., Portekiz 8. sırada, biz ise 39. sıradayız. Ben ve ekibim bazı Portekiz maçlarını analiz ettik. Herkes, Portekiz’e karşı nasıl oynayacağımızı kafasında kurguladı. Bir araya geldik ve konuşmalar yaptık. İlk soru, Portekiz‘e karşı nasıl bir maç planımız olacağıydı. Bazı fikirler oluşturduk.”

“ENES BÜYÜK BİR YETENEK”

“Son olarak Enes‘le tanıştım. Geldiğimden beri milli takımda yer almamıştı. Büyük bir yetenek.”

“ÖNCELİĞİM PORTEKİZ’İ YENECEK KADROYU SEÇMEK”

“Kararlarda hiçbir zaman siyahla beyaz yoktur. Bazen bir oyuncu kulübünde çok süre alamaz ama milli takım için önemlidir. Herkesin favori oyuncuları vardır ve milli takımda yer almalarını ister. Şu anki önceliğim Portekiz‘i yenecek kadroyu seçmek.”

“ENES VE FERDİ’Yİ ÇAĞIRACAĞIM”

“Çok net bir şekilde söyleyebilirim ki Enes Ünal, milli takıma seçilecek. Ferdi ile mesajlaşıyoruz. Doktorlara duacıyım, Ferdi için de geçerli. Belki sihirli elleriyle Ferdi‘yi iyileştirirler. Eğer sağlıklı olursa Ferdi Kadıoğlu‘nu milli takıma çağıracağım.”

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Burak yorumuna yanıt olarak

   Vay be Bizim eski kalecikerden Carlson bugün şampiyonlar Ligi’nde kaleden, gardıola şans verdi.

   Insanın esi güzel günler aklına gelmezmi be ya.
   Meyersem değerine bilmemişîz tarftar olarak. Nerede kaldı o günler ya.

   9
   3
 1. Portekiz’e karşı turu geçebileceğimize inanan var mı burada? Varsa bilsin yani ligde kalma ihtimalimizden bile daha düşük bir ihtimal bence.

  6
  1
 2. Insallah gol veya golleriyle portekizi gecmemizi saglayacak enes. Ote yandan ferdiyi izlediniz mi bilmiyorum. Milli takimda kesebilecegi adam yok.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu