Stancu’nun talipleri çoğalıyor!

Bursaspor'la yollarını ayıran Bogdan Stancu'nun talipleri artıyor.

Yeşil-beyazlı kulüple alacaklarını gerekçe göstererek sözleşmesini fesheden tecrübeli futbolcuya Gençlerbirliği ve Büyükşehir Belediye Erzurumspor‘un ardından Dinamo Bükreş‘de talip oldu. Rumen takımının Teknik Direktörü Mircea Rednic‘in Stancu‘yu özellikle istediği belirtildi. Stancu daha önce ülkesinde Steaua Bükreş forması giymişti.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Snncnbz yorumuna yanıt olarak

   STANCU, 900 bin euro yıllık maaşı olan sözleşmeli bir oyuncumuz,
   Sözleşmeyi tek taraflı fesih edince, ohh rahatız ödeme de yapmıyoz gibi
   Bi tavır sergileme şansına sahip değiliz malesef, bize faydasına gelince,
   Anlaştığı kulüpten sezon sonuna kadar alacağı tutar düşülerek kalanını
   Bursaspor ödeyecek yani 300 bin euro para alsa adam biz ücretinin
   tamamını değil, 600 bin euroluk kısmını ödeyeceğiz diye biliyorum.

   1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

    Futbolcu fesh ediyorsa oynadığı sezonda %10 gibi tabi bunun şartlarıda cok.(sakatlık cezahariç )gibi maçlara cıkmış ise uğradığı zararı fifaya taşır frey gibi işin acıkcası şu dava süreci paranın faizi uğradığı zarar gibi unsurları ön plana cıkarması 900 € dan cok cok yukarı cıkacaktır ipler futbolcuda nereye cekmek isterse oraya gider. Bu iş karşılıklı anlaşarak klub ile alacakları karşılığında fesh edebilirdi. Stancu bunu secmedi ve tek taraflı fesh etti buda uğraştıracağını gösteriyo. Futbolcular gibi avukatlarda çalışıyor klupte tamamen yönetilememe durumu olarak yorumluyorum. Büyük zarar edicez gibi duruyo…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu