Stancu ve Kouassi’den vazgeçilmedi

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu’nun istediği Romen golcüde tek sorunun Gençlerbirliği yönetimi olduğu öğrenildi. Bursaspor’un Stancu’ya 700 Bin Euro teklif ettiği öğrenilirken bonservis olaraksa 600 Bin Euro kırmızı-siyahlı kulübe önerildi.

Ankara kulübünün başkanı İlhan Cavcav ise daha önce olur verdiği bu transfer için şimdi ne kadar fazla kazanabilirim hesapları yapıyor.

STANCU OLMAZSA…

Romen golcünün transferinin çıkmaza girmesi durumunda Hamzaoğlu’nun alternatif isimleri gündeme alabileceği gelen haberler arasında.

KOUASSİ İÇİN GİRİŞİMLER SÜRÜYOR

Kouassi için Çin kulübü Shangai SIPG ile görüşen ve teklifini sunan Bursaspor oyuncu için Çin ikinci liginden yapılan 3 Milyon Euro’luk bir teklifle şok olmuştu. Bursaspor bunun üzerine beklemeye geçerken bugün yapılan değerlendirme sonrasında Başkan Ali Ay Fildişili futbolcu için şartları zorlamaya karar verdi.

SAĞ VE SOL BEK TRANSFERİ TAMAM

Bursaspor defans bölgesinin iki kanadına bek transferlerini sonlandırdı. Sağ bek için Polonya ekibi Wisla Krakow‘da forma giyen Sloven sağ bek Boban Jovic ile anlaşan yeşil beyazlılar sol bek içinse Ankaragücü’nden Onur Atasayar ile kesin olarak anlaşmaya vardı.

Bursa.com 

 

 

 

Daha fazla göster
Close