Stancu sözleşmesini feshedebilir!

Ödeme kriziyle boğuşan Bursaspor, Bogdan Stancu ve Emmanuel Badu gibi oyuncuların sorunlarını aşmaya çalışıyor.

Badu‘nun haciz hakkını koz olarak kullandığı, Stancu‘nun da alacağını tahsil edemediği durumda sözleşmesinin tek taraflı feshi maddesini yürürlüğe koyma girişiminde bulunabileceğini söylediği ifade edildi.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @OrhanBursali yorumuna yanıt olarak

   Ali Ay Başkan olduktan sonra bize çakmayan,kazık atmayan yok,sizde hep Rahmetli Cavcava taktınız,düşünsenize Ali Ayın yaptığı transferleri ??? Akhisarın Başkanı,beşiktaşın başkanı,gs nin başkanı,trabzonun başkanı vs.vs. nerde bunların göndermek istediği adam hoooop bizimki hemen atladı,aman kardaş atma ben alırım hatta üstüne para bile veririm dedi ve dediğinide yaptı !

   11
 1. Bu adam, gsde, orduda ve g.birliğinde iyi goller atardı, bize gelmesini istemiştim, fakat gelen topçudan yüzde seksen yaşadığımız hayal kırıklığını stancudan da yaşadık.

  14
 2. Eğer artık kulübü maddi olarak yönetemez haddeye geldiysen,
  İstifa eder OLAĞANÜSTÜ KONGRE’ye gidersin,
  Bunun örnekleri var tarihimizde, bu kulüp sahipsiz değildir.

  10
  1
 3. Badu ne oynadı yarı sezon sakat geçirdi 1 gol attı sonra hep yattı uyanık futbolcunun ahlâklarını almak lazim

  6
  1
 4. Stancu cebir ve silah ile bize verilmedi.Bizim yönetim ve hocamızın tercihi idi.Rahmetli CAVCAV ın hakkına girmeyelim.
  Değerli BURSA-BURSASPOR aşığı arkdaşlarım.Bir iş için muhatabınızla yaptığınız sözleşme sizin hareket alanınızı tayin eder.
  Transfer edilen oyuncu,çalıştırılan teknik kadro,herhangi bir çalışanla yapılan sözleşme muhatapları bağlar.Buna göre hak talepleri olur.
  Demek ki sözleşmelri titiz,ciddiyet ve kulübün menfaatine göre yapmada sıkıntılarımız var.

  5
  1
 5. ARKADAŞLAR ENÇOK ÜZÜLDÜĞÜM NOKTA BİZİ PARA İÇİN VERENLERE GENELDE BAKTIĞIMIZDA HİÇ İŞİMİZE YARAMAYAN YADA VERİMSİZ KİŞİLER HEPYÖNETİMİN YANLIŞ ATA OYNADIĞI KİŞİLER İŞE YARAYANLARDAN EN ÇOK HARUN UN VERMESİ ÇOK YANLIŞ HARUNU SIFIRDAN GETİRDİKBU HALLERE HE DİYCEKSİNİZ PARASINI İSTER İYİ GÜZEL İSTERDE BU TAKIMDA EFSANE OLMUŞ HER MAÇ YARAR SAĞLAMIŞ ŞAMPİYONLUKTA KATKISI EN BÜYÜK BATALLA VE BUNUN YANINIDA BİRBUÇUK YIL OLDU GİDELİ TOMAS SİVOK LE GUEN DEN ÖNCEKİ HOCA HAMZA HOCA BUNLARINDA ALACAĞI VAR ONLAR NİYE VERMEDİ BUNLAR DAHA 3/5AYDA HEMEN TFF VERİYORLAR KLÜBÜ YAZIKLAR OLSUN BUNLARA ALİ AY SANADA

 6. Yeter be ali ay allah rızası için bizi daha çok günaha sokma yeter bırak git bizim gunahimiz nedir böyle yarabbim bizi ali ay’la sınıyorsun

 7. feshederse parasını almayacak olsa gitsin ama kalan bütün parasını alır bir şekilde alacaklarını ödeyip devre arasında anlaşılıp yollara ayrılmalı yarım sene 450 bin euro kar ederiz,stancu 900 bin euro kembo 1.2 mi,lyon euro joshu john 350 bin euro boban jovic 350 bin euro yusuf 900 bin euro umut nayir 2 milyon tl vergini 800 bin dolar bütün bu adamlara bu paraları veriyoruz katkı desen sıfır katkı ve bütün bu transferleri yapan ali ay deniz bitti diyor acaba bu transferlerden kim ne kazandı bursapor sadece kaybetti

 8. FUTBOLCU KARAKTERLİ OACAK
  A,GUCU BEŞ KURUŞ ALMAMIŞ AHA
  DIGERLERIDE FARKSIZ
  KIMIN PRASI KALIR
  AMA ADAMLIK ÖNEMLİ
  TAKIM IVMELENIRKEN TAM
  YAKIŞIKSIZ ŞEYLER

 9. Stancu alacaklarına karşılık sözleşmesi verilecekse bize bu saatten sonra yararı olmayacağından ki öncesinde de yararı tartışılır.
  Gitmesinde kulüp menfaatleri için yarar var.
  Harun ile bir şekilde anlaşılır.
  Ama badu yamyamı ve le guen fransizini hiçbir şeye yanaşmaz.
  Programı olmayan vizyonu ve gelecek ile ilgili plan yapamayan bu yönetim hemen istifa etmeli ki kaynak aktarabilecek projesi olan ekip gelip en azindan bu zor süreçin atlatılmasında yaraya merhem olurlar.
  Dede eğer kaynak bulamıyorsa biran önce bu kararı alıp ne kadar çok Bursasporu sevdiğini göstermeli.
  Bayrağı devretmeli.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu