Stancu, John ve Jovic’e güle güle dedik!

Başkan Ali Ay takımdan ayrılan oyuncularla ilgili konuştu.

Ali Ay‘ın açıklaması şöyle:

Değerli divan. Önceki senelerde yaptığımız ve maalesef verim alamadığımız bazı oyuncularımız oldu. Biz bunlarla yollarımızı ayırmak için her yolu denedik. Kendilerine onları mağdur etmeyecek öneriler sunduk. Hatta bazılarını yeniden kazanabilme konusunda çaba sarf ettik. Ama hepsi, kontratların arkasına saklandılar ve bize doğru hiç bir adım atmadılar. Mesela Stancu… Takıma dönmesi için hem parasal hem de teknik anlamda adeta seferber olduk ama o, buradan ayrılmayı kafasına koymuş bir şekilde Nuh dedi Peygamber demedi. Biz de Stancu ile birlikte John ve Boban Jovic’e de güle güle dedik. Kamuoyunda şöyle bir algı oluştu. Biz bu oyuncuların parasını ödemedik ve onlarda bizi UÇK’ya verip, takımdan ayrıldılar. Hayır! Böyle bir şey yok. Hem burada oynamak istemeyeceksin, hem de hak etmediğin halde bütün paranı alıp gideyim diyeceksin. Biz sadece buna razı olmadık.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Bir Taraftar Hikayesi yorumuna yanıt olarak

   Başkan onlarla sözleşmeleri sen yapmadınmı?Paralarını ödemezsen neyle karşılaşacağını bilmiyormusun?Şimdi sene sonuna kadarki bütün kak edişlerini alacaklar ve üstüne yeni kulübe imza atacaklar.Sen de bunların parasını şimdi değil fakat 2 sene sonra faiziyle ödeyeceksin.Tabi kaşısan! Kaleci Freyi hatırla.Bedavaya algı yapma senin hatalarını Bursaspor kulübü eninde sonunda ödemek zorundadır.

 1. Bunlar UÇK’ya verirse başkanlığı bırakacan mı yoksa yine ben böyle dediğimi hatırlamıyorum mu diyeceksin? Bak 1060 hariç tüm Bursa senin gitmeni dört gözle bekliyor. Onları nasıl olsa kandırırsın ama güneş balçıkla sıvanmaz parlakayı da alıp en kısa zamanda gi de cek sin.

  6
  3
 2. Tabi başkan yemezler, sezon sonuna kadar olan alacaklarını
  Tıpış tıpış ödeyeceksin malesef, kulüp yönetmeyi bilmediğin gibi,
  Futbolcuları güzellikle göndermeyi de bilmiyosun, helal sana

  6
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu