Stadyumdan Tesislere koştular!..

Yasin Avcı, Yasin Murat Timuçin, Muhammed Edip Karabacak ve Yakuphan Erbay "Sevgililer Gününde Sevgiliye Koşuyoruz" sloganıyla Bursa Büyükşehir Belediyesi Stadyumuzdan Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimize kadar yaklaşık 10 kilometre koştu.

Yasin Avcı, Yasin Murat Timuçin, Muhammed Edip Karabacak ve Yakuphan Erbay “Sevgililer Gününde Sevgiliye Koşuyoruz” sloganıyla Bursa Büyükşehir Belediyesi Stadyumumuzdan Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimize kadar yaklaşık 10 kilometre koştu.

Yasin Avcı, Yasin Murat Timuçin, Muhammed Edip Karabacak ve Yakuphan Erbay, 3 metre uzunluğundaki Bursaspor bayrağıyla başladıkları koşuyu, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde tamamladı. Polis ekiplerinin eşlik ettiği koşuda taraftarlarımız, koşuculara yol boyunca destek verdi.

Başkanımız Mesut Mestan yaklaşık 10 km koşarak tesislerimize gelen koşuculara Teşekkür Plaketi ve Forma hediye etti.

14 Şubat Sevgililer Günü‘nde geleneksel olarak bu koşuyu düzenlediklerini belirten Yasin Avcı, “14 Şubat’ta sevgilimiz Bursaspor‘a koşuyoruz. Biz, Bursaspor sevdalısıyız. 14 Şubat sadece karşı cinsten biriyle yan yana gelmek değildir. Biz de böylelikle Bursaspor sevgimizi her sene yeniliyoruz. Bu koşuyu geleneksel hale getirdik. 10 kilometre koşarak tesislere varacağız” dedi.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. EVET AYAKLARINIZA,NEFESİNİZE,AZMİNİZE SAĞLIK SAĞ OLUN VAR OLUN. AMA KOŞU RESİMLERİNE BAKARSANIZ FORMALAR KAÇ SEZON ÖNCEKİ FORMALAR. BURSASPOR TARAFTARININ PROFİLİ BU. YENİ FORMA ALAMASADA CANDAN YÜREKTEN SEVER. BURADANDA YÖNETİMLERE ÇIKARILACAK DERS VAR: BİLET VE KONBİNE FİYATLARINI inşALLAH SÜPER LİGDEDE YİNE MAKUL SEVİYEDE TUTUP ARENAYI DOLDURMA ÇABASI İÇİNDE OLMALIDIRLAR.

  2. Sayin Baskan; Bursanin Stadyumu hep Atatürk Stadyumu olarak anildi! Sizden eregim Stadyumumuzun isminin geri verilmesidir! Bunu yaparsaniz küsmüs olan seyirciler geri gelecektir. Saygilarimla! Imza Bursasporla dogan bir Bursasporlu!

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu