Stadın ilk golü Batalla’dan

Şampiyon Başkan İbrahim Yazıcı’nın adını taşıyan Nilüfer Belediyesi İbrahim Yazıcı Stadyumu hizmete girdi.

Açılışın ardından, Ertuğrul Sağlam yönetiminde Şampiyon Kadronun oyuncuları Ivankov, Pablo Batalla, Ömer Erdoğan, Tuna Üzümcü, İsmail Güldüren, Mustafa Keçeli,Turgay Bahadır, Giani Krita, İbrahim Öztürk, Ali Tandoğan, Bekir Ozan Has, ve Gökhan Güleç’in yer aldığı Bursaspor Takımı ile Türkiye Milli Takımı‘nın efsaneleri olan Rüştü Reçber, Ergün Penbe, Emre Aşık, Ogün Temizkanoğlu,Tuncay Şanlı, Volkan Arslan, Engin Baytar, Emre Aşık, Hasan Kabze  gibi isimlerin yer aldığı Bülent Korkmaz ve Hakan Ünsal yönetimindeki Milli Takım karması gösteri maçı yaptı.

Mücadelenin başlama vuruşunu Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey gerçekleştirdi. Bursaspor Şampiyon Takımı karşılaşmayı 2-1 kazanırken golleri Pablo Martin Batalla ve Gökhan Güleç kaydetti.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Arkasında krita ile İvan Ergiç olmasının verdiği güven sağdan Ali Tandoğan’ın nasıl bindireceğini bilmesi geriye defansta Ömer’le ibo’nun olmasının rahatlığı adam resmen huzur bulmuş şu mutluluğa bakar mısınız özlemişim böyle mutlu görmeyi şu adamı ..

  15
  1
 2. Batalla Rahmetli İbrahim Yazıcının son Yadigarı Batalla yı Rahmetli Başkanımız getirmişti.Batalla nın sözleşmesi uzatılmalı.Herkes, rakipler ibretle seyredip taktir ediyorsa, Biz taraftar ve camia olarak onun ne kadar değerli olduğunu bilmeliyiz.Değerlerimize sahip çıkarsak başarılarımız artar.Gittikten sonra kıymet bilmek aramanın bir anla mı yok. Efsane kaptan PMB10

  14
  2
 3. Ne güzel günlerdi be! Takımda para yoktu, yıldız yoktu belki ama adanmışlık vardı, aile ortamı vardı. Şimdi stadyumumuz var, şampiyonluk sonrası paramız da oldu ama ne takımda ne taraftarda o seneki ruh bir daha oluşamadı. Bizim bu kadronun tecrübelerine ihtiyacımız var.

  10
  1
 4. takimi seyrediyom ve bugünkü takimla kiyasliyorum ve neden sampiyon oldugumuzu anlamak cok zor degil aslinda bugünkü takimda olmayanlar varmis o efsane takimimizda mücadele ,takim ruhu, birlik beraberlik ,futbol oynama istegi ,kalite.

  6
  1
 5. Dün dikkatimi çeken hususlar,
  ŞAMPİYON KADRO biribirine kenetlenmesini hala devam ettirdiği
  ERTUĞRUL HOCAMIZIN da bu atmosferde takımın başında olması apayrı bir manadarlığı vardı.
  KRİTA aynı hırs,aynı sıcakkanlılık ve taraftara sempatik gelen o güzel candanlığı ile mest ettiler.
  Buradan NİLÜFER BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUSTAFA BOZBEY’e hem tebrik ediyor hem de bir sitemim olacak.
  Sn.BOZBEY BAŞKANIMIZ,böyle bir eser yapıp armağanınızı BURSA ve BURSASPOR lu olarak can-ı gönülden tebrik ederim.
  Ancak bu açılışın,şampiyon kadronun eski günlerini yad ettirmenin DUYURULMASI,İLANATI ve ORGANİZASYON unda eksikler gördüm ve üzüldüm.Bu hususları NİLÜFER BEL.iletişim kanallarından ileteceğim.
  TEKRAR TEBRİK EDER,EMEĞİ GEÇEN BAŞTA BOZBEY BAŞKANIMIZ OLMAK ÜZERE TÜM NİLÜFER BELEDİYESİ ÇALIŞANLARINA,BU TÖREN İÇİN TEŞRİF EDEN ŞAMPİYON OYUNCULARIMIZA,İDARECİLERİMİZE VE TARAFTARA TEŞEKKÜRLER.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu