Sportif direktör yeni sezona kaldı

Son dönemde yaşanan olaylar nedeniyle bir hayli bunalan Başkan Ay, Teknik Direktör Mutlu Topçu ile biraraya geldi ve durum değerlendirmesi yaptı. Başkan Ay’ın uzun süredir gündemde olan sportif direktör için acele karar vermek istemediği ve konuyu yeni sezona bıraktığı belirtildi. 

BAŞKA İSİMLERDE VAR

Bilindiği gibi yeşil beyazlı kulüpte şampiyonluk döneminin kilit isimlerinden İvan Ergic‘in ismi bir süredir sportif direktör olarak geçiyordu. Başkanın bu mevki için birkaç isim daha düşündüğü ve ilerleyen günlerde konuyu yönetim kurulu üyeleriyle birlikte masaya yatıracağı belirtildi. Başkanın adayları arasında yine yeşil beyazlı formayı giymiş eski futbolcular olduğu gelen haberler arasında. 

HOCAYI SEVİYOR

Başkan Ali Ay’ın yönetimdeki istifaların ardından takımı şuan tamamen Mutlu Topçu‘ya emanet ettiği de belirtildi. 

Genç teknik adamın göreve başladığı günden itibaren takındığı tavırlardan ve sürekli kulübün çıkarları ön planda tutmasından oldukça memnun olan Başkan Ali Ay‘ın takımla artık daha fazla bir araya geleceği ve sorunlara çözüm arayacağı da öğrenildi. 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu