Sportif Direktör Süha Sidal mı olacak?

Bursaspor'da Genel Kurul'a sayılı saatler kala adaylar çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Adaylarından Hüseyin Akdamir'in Sportif Direktörlük görevi için Süha Sidal ile anlaşma sağladığı öğrenildi.

Başkan adaylarından Hüseyin Akdemir‘in, Sportif Direktörlüğe Süha Sidal‘ı getireceği öğrenildi. Taraflar telefon görüşmesi gerçekleştirirken, Akdemir‘in başkan olması durumunda Sidal‘ın göreve geleceği öğrenildi. Bir diğer başkan adayı Lemi Keskin‘in de geçmiş günlerde yapılan toplantılar sonunda Süha Sidal’ı gündemine aldığı gelen haberler arasında… İbrahim Yazıcı döneminde Bursaspor‘da görev yapan ve taraftarın takdirini toplayan Süha Sidal, 5 aylık görevini Erkan Körüstan‘ın başkan seçilmesiyle noktalamıştı.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Süha sidal bursaspor yapısına en uygun kişi olarak düşünenlerdenim.
  Bizden ayrıldıktan sonra bile bu takım için doğru olanları tarafsızca ifade etmiştir.
  Taraftar ve takım ve bursaspor ile gönül bağı olan biridir
  Tek sıkıntı yönetim futbola karışırsa eyvallah etmez demez gider.

  74
  2
  1. @Musba yorumuna yanıt olarak

   Süha Sidal doğru isim evet. Ama maalesef yanlış adayla çalışıyor. Kaybedecek. Yazık olacak. Keşke diğer adayların da listesinde olsa, da kim seçilirse seçilsin göreve başlasa.

   16
   9
   1. @Selim yorumuna yanıt olarak

    yanlış doğru adama teklif edilmiş ne yapsaydı kabul etmesemiydi.bana görede en doğru isim burada taraftar olarak fikrimizi beyan edip diğer adaylarında onunla çalışmasını sağlamak olmalı.taraftarla yıldızı barışmayan kim olursa olsun başarılı olması zor.

    3
    1
 2. Bugüne kadar Ahmet Bozdemirin başkan olmasını istiyordum.fakat bugün itibariyle düşüncem değişti ,başkanlık için en doğru isim Hüseyin Akdemir olduğunu görüyorum.Çünkü rahmetli İbrahim yazıcı yolundan gidiyor.

  21
  1
  1. @Asa yorumuna yanıt olarak

   Süha Sidal’ın ekürisi Yılmaz Vural’dır. Her yere beraber gidiyorlar. Kader arkadaşlığı yapıyorlar. Süha gelirse Yılmaz da gelir.

   8
   5
 3. ALOOO SUHA SİDAL BURSASPORDAN AYRILINCA NERDE ÇALIŞTI BİLEN VARMI
  ZANETMİYORUM BEN SÖYLİYEYİM SİZE ÇOK KISA MERSİN ÇOK KISADA ESKİŞEHİR ONDANSONRA HEP BOŞ HEP BOŞ EE KİMSE BU CEVHERİ GÖREMİYOR BİZİM TECRUBESİZ BAŞKAN ADAYLARIMIZ GÖRÜYOR VALLAHA BRAVO SİZDE BURADAN ATIN TUTUN YOK ÇOK İYİMİŞ BİZE ÇOK UYARMIŞ FALAN FİLAN.

  4
  1
 4. KİM GELİRSE GELSİN SÜHA SİDALI GETİRSİN ÇOK PROFESYONEL İSİM BURSASPORA ÇOK FAYDASI OLACAĞINA EMİNİM

  2
  2

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu