Sponsor sürprizi

Bursaspor,  Fatih Karagümrük karşılaşmasına sahaya sürpriz forma reklamları ile çıktı.

Yeşil beyazlıların göğsünde BUDO reklamı yer aldı. Bu konuda gerek Bursaspor Kulübünden gerekse Büyükşehir Belediyesinden herhangi bir açıklama yapılmazken, kolda ise Onur Market reklamı bulundu. Bilindiği gibi Onur Market, geçtiğimiz günlerde gerek forma gerekse SMS kampanyasına destek vermişti.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Mestan yönetimi zahmet edip artık tahta ile ilgili sponsorlukla ilgili bir açıklama yapacak mı?? bu sessizlik bu gizlilik niye arkadaşım devletler sınırdışı harekatının haberini veriyo bunlar full trip full gizlilik!!!

  50
  1. @ENBUYUKBURSA yorumuna yanıt olarak

   Yaw neyi açıklamalarını bekliyon? Tahtayı açabilecek olsalar açıklama yapmazlar mı? Belli ki o iş yaş. Tahtayı değil, tuvalete giderken pantalonun fermuarını bile açamaz ve kendi üstlerine işer bunlar. Öyle kifayetsiz adamlar.

   26
   1
 2. İnsanlar hala anlamıyor. Yönetim güvenilir, işinin hakkını verenler olmadığı sürece hiçbir iş adamı, taraftar bu kulübe destek sağlamaz. Vereceğim paraların iç edileceğini bile bile niye göndereyim ki. Ben yeşil-beyaz sevdasıyla para vereyim, yönetici futbolcu bakma bahanesiyle Güney Amerika tatili yapsın. 100 binlik adama 300 verip aradaki farkı bölüşsün. Uyanalım artık, bu sülükler( yönetici, menajer, sözde taraftar liderleri, yancılar, yardakçıları) gitmediği sürece bu kulübe kimse destek olmaz.

  20
 3. Sponsor olup 10milyon tl versen ne olacak? Nereye gidecek o para? Onca para geldi kulübe futbolcu satişlarindan .açildı mi tahta? Yapildi mi transfer? Nereye gitti o paralar?

  14
  2
 4. ben sanayici olsam bursaspora kuruş vermem.
  neden. çünkü tribün liderleri yiyiyor.stadda kfr ettiriyor hep zarar hep zarar.hep arpa menfeat.
  neden butun gruplar ayrı takılıor zannediyorusnuz hepsnın amacı farklı.
  ilk önce sözde tribun liderleri bursaspordan uzaklastırılmalı. onlar maça gelse noluır gelmeseler nolur, kim onlar yaa
  zaten gelen giden deplasman yasatıor.etkileri olsa tribun şahlanır.bizlerde o müptezelleri resi di,ye one çıkarıyoruz.
  bakın işinize tribun olmazma olmasın,zaten olmuyor.uymayın onlara

  8
  1
 5. Forma GÖĞÜS- SIRT- KOL-ŞORT tam 4 tane marka bu şehirden çıkartamıyor musun
  1 MİLYON TL’den toplam da 4 MİLYON TL alamıyor musun,
  Yaptığınız tüm anlaşmaları açıklayın bi zahmet beylerrr
  Öyle 3 kuruşa Bursaspor üzerinden reklam yapılmasına karşıyız.

 6. Tahta mahta hikaye sahadan ter döken çocuk ‘ların parasını ödeyin yeter transfer yapsan ne olur parayı ödemekten veya kulübü borç landirditan sonra parasını alan topçu oynar

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu