Sponsor İnegöl Bursaspor Taraftarları Derneği oldu

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada yeni sezonun 30. hafta şort sponsorunun İnegöl Bursaspor Taraftarları Derneği olduğunu duyurdu.

Bursaspor Kulübü‘nün yaptığı açıklamada, “30. Hafta maçımızın şort sponsorluğunu üstlenen İnegöl Bursaspor Taraftarları Derneği’ne katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.” ifadeleri yer aldı.

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Fenasi yorumuna yanıt olarak

   Onlar reklam verirse pazarlığa girişirler sezonluk bedava kombine bütün deplasmanlara araba, yemek parası en iyisi olmasınlar.
   Tribün cezası gelir biz maça giremeyiz onlar poşet dolusu yaka kartıyla üstelik bir kartla beş altı kişi yan kapıdan içeri girerler ne o takımı seviyorlar beş kuruş faydaları yok zarardan başka

   19
  2. @Fenasi yorumuna yanıt olarak

   Hani İnegöl bjk lıydı?
   Lafa gelince bizim klavye taraftarları gazoz gibi keskin.
   Ancak iş eyleme, yani maddi-manevi desteğe gelince bir anda havası kaçmış şekerli suya dönüveriyor.

   19
   1
   1. @M.K. Paşalı yorumuna yanıt olarak

    Teksasa gelince, öğrenecekleri çok şey var.
    İlk önce.
    Oyuncunun, gönlüne ve beynine nasıl girilir.
    Takım nasıl oynatılır.
    Rakip ve hakem nasıl baskı altına alınır…
    Yav Arkadaşım, hakem yanlış düdük çalar.
    Rakip, oyuncumuza bıçak gibi girer.
    Kalemiz karambol yaşar bizim Teksas, oyundan kopuk bir şekilde arkası sahaya dönük şarkılar söylemekle meşgul.
    Aslında kimseye işini öğretecek halim yok ama, tarftar da tıpkı takım gibi oyunun içinde olması lazım diye düşünüyorum.

   1. @Blntt yorumuna yanıt olarak

    Bülent, haklısın galiba. Adamlar biz Teksaslıyız diyor, Bursalıyız demiyor. Arkadaşlar kütüğü Amerikaya aldırsın. Bari ne oldukları netleşir

    11
    2
 1. Helal olsun. Bildiğim kadarıyla formaya reklam veren ilk tafaftar derneğimiz. İnegöle laf söylemeye çalışan bazı taraftarlarımız o ilçemizde yaşayan Büyük Bursaspor taraftarımızı unutmasınlar hatta bence Bursaspor taraftarlarının her ilçede hatta komşu kentlerde olduğunu bile unutmamalıyız. Artık hiç bir ayrımcılığa sebep vermeden, Bursaspor kimliği altında birleşen bütün herkesi gerçek Bursalı olarak görmeli ve birbirimize sahip çıkmalıyız. Yoksa biz birbirimizi yedikçe sahip çıkacak bir şehrimiz bile olamayacak bu gidişle.

  114
  1
 2. Ayrıştırıcı değil birleştirici olmamız gerekiyor . Artık diğer şehirlere diğer takım taraftarlarına antipatik olmamamız gerekiyor. Gidilen deplasmanlarda kırıp döken değil. BURSASPOR TARAFTARINA SEVGİ İLE GIPTA İLE KISKANILAN TARAFTAR OLMAMIZ GEREKİYOR.

  63
  1
 3. Okullar açılınca İnegöl deki İlköğretim okulunu ve aralarında para toplayıp hatıra kombinesi alan sınıfı hediyelerle kucaklamak lazım. Bunu fazlasıyla hak ettiler.

  59
  1
 4. 2 milyon tl borcu sildirdi diye baskana cocuk cocuk ahkam kesen texas sira sende ver iki göğüs reklami da gorelim bu isler konusmayla olmuyor

  11
 5. Bursaspor taraftarları arasında İnegöl lü kardeşlerimiz öne çıkmaya başladılar.
  4b sınıfımızı unutmayacağız.
  İnşallah şampiyonluk kupasını o sınıfımızda ki çocuklarımıza kavuşturacağız.
  Sadece İnegöl değil tüm ilçelerimizde yaşayan hemşehrilerimiz öncelikle Bursaspor ludur.
  Bursaspor’u severler ve her şartta destek verirler.
  Bu sponsorlukta güzel olmuş.
  Teşekkürler.

 6. Güzel işler oluyor Bursamızın Ağır Abi Firmaları nerde şimdi destek olmayacaksınız ne zaman oluncak haydi Bursa 2010 yılındaki gibi birlik olalım birlik oldukmu bizi kimse yıkamaz.HEP DESTEK TAM DESTEK
  BAŞKA BURSASPOR YOK

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu