Sözleşmesinde iyileştirme yapılacak

Bursaspor yönetiminin, yeşil beyazlı kulübün altyapısında yetişen ve yıllardır A takım kadrosunda yer alan Furkan Emre Ünver’in ücretinde iyileştirme yapmayı düşündüğü öğrenildi.

Geçmişten kalan alacakları olmasına rağmen yetiştiği kulübe ihtar çekmeyip takımı terk etmeyen ve sadece işini yapmaya çalışan 25 yaşındaki savunma oyuncusu takımın ikinci kaptanlık görevine getirilmişti.

Yeni sezonda da Bursaspor savunmasının önemli parçalarından biri olması beklenen ve 2 yıllık sözleşmesi daha bulunan Furkan Emre Ünver, görev aldığı 45 maçta 1 gol kaydetti.

Deneyimli oyuncu, Bursaspor’un dışında pilot takım Yeşil Bursa ve Etimesgut Belediyespor’da kiralık olarak forma giymişti.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Son yıllarda Vakıfköy’den yetişen ve Bursaspor aidiyeti en yüksek oyuncu Furkan Emre Ünver’dir. Doğma büyüme Bursa çocuğudur. Annesi Bursa Anadolu Lisesi’nin sevilen ve sayılan öğretmenlerinden biridir. Örnek bir aile ortamında büyüdüğü için, kendisini yetiştiren kulübüne âdilik yapmamış ve Bursaspor’a ihtar çekip tahtanın kapanmasına yol açacak bir eyleme falan hiç girişmemiştir. Büyüklerine ve takım arkadaşlarına karşı her zaman saygılı, sevgili çok efendi bir kardeşimizdir. İnşallah bu takımın kaptanı olur ve alacakları da en kısa zamanda ödenir. Furkan Emre, ruhu, beyefendi kişiliği ve adamlığıyla Bursaspor formasına yakışan bir isimdir.

  96
  4
  1. @Teksas yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş iyi güzel yazdın da 25 yaşına gelmiş TRANSFERMARKT değeri gele gele 175 bin Avro olabilmiş . Acaba parlak bir futbolcu olsaydı , tâlipleri olan bir futbolcu
   olsaydı Bursaspor da kalır mıydı . Furkan Emre haddini biliyor sadece .TRANSFERMARKT değeri 800 bin Avro 900 bin Avro olsaydı görürdük o zaman . O da yeteneğinin çok kısıtlı olduğunu biliyor . Ona göre akıllıca davranıyor

   1
   9
  2. @Teksas yorumuna yanıt olarak

   Babasıda Bursa Erkek Lisesi’nin efsane kimya hocalarındandır. Çok pozitif bir insandı, oğlu da öyleki hala bizde

   33
   1
    1. @Teksas yorumuna yanıt olarak

     kim çamur bir bak istersen,ailesi ilgili bu açık bilgi verilmesi doğru değil,ailesini ve kendini korumak için yazdım,belkide o lavuklardan biride sensin

 2. Yav şakamı bu.
  Adamın önce alacağını öde. Bu nasıl iş.
  Adama vermeyeceğin yada vermediğin paraya zam yapmak ne demek. Zaten vermemişsin.
  Bu nasıl ticari ahlak

  52
  12
 3. Karakterinden ve duruşundan dolayı,ailesi ve Furkan Emre Ünvere bir Bursaspor taraftarı olarak çok teşekkür ediyorum.Furkan Emre bu sene en güvendiğim isimlerin başında geliyor, ona çok iş düşecek. Bu arada iyileştirme yapılmasınıda sonuna kadar hakediyor. Helal olsun.

  24
  2
  1. @ibrahim yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşım. Adamların 2 yıldır parası ödenmemiş. Ödenmeyen paranın neyini iyileştireceksin.
   Hadi iyileştirelim.
   5 milyon sözleşmesini 100 milyon yapalım. Fakat hiç para ödemeyelim. Eeeee sonuç. Çokmu fedakarlık yapmış olduk.

   15
   9
 4. Furkan Emre.
  Kuvvetli karakterin ve işine olan saygın ile ardından gelen gençlere örnek olarak ağabeylik yapacaksın.
  Bu takım sizlerin emekleri ile önce kapanmaktan kurtulacak ve sonrasında da yükselişe geçecek.
  İsimleriniz kulüp tarihine altın harflerle yazılacak.
  Çok teşekkürler.

  14
  1
 5. Furkan kardeşimden bir pique performansı beklemiyordum ama oyna dediler oynadı, kulübeye gec dediler geçti bekledi. Kaptanlığı da hak ediyor gerekirse jimlastikteki necip uysal gibi uzun yıllar rotasyon oyuncusu olarak kadroda kalır bagrimiza basarız ama ucretlerinide odemek gerek

  11
  2
 6. Tavan ücret olarak Furkan Emre
  Örnek alinmali 500 bin tl yillik ücret
  Galibiyet primi ile de topçular
  Desteklenmeli

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu