Sözleşmesi bitenler bekliyor

Bursaspor’daki belirsizlikten yeşil beyazlı futbolcular da nasibini aldı. Sezonun bitmesinin ardından tatile çıkan oyuncular, hem yönetim hem de teknik direktör belirsizliği nedeniyle süreci yakından takip ediyor.

Mevcut yönetim ve Özer Hurmacı’nın göreve devam edilmesinin beklendiği dönemde temmuz ayının ikinci haftasında sezonu açmayı planlayan Bursaspor’da, olağanüstü kongre kararı alınınca bu plan da suya düşmüştü.

KARAR VERECEKLER
31 Mayıs itibariyle Enver Cenk Şahin, Hasan Ayaroğlu, Deniz Aydın, Ozan İsmail Koç, Bilal Güney ve Talha Yakın’ın sözleşmesinin sona erdiği yeşil-beyazlı ekipte, bu isimler de yeni yönetimin göreve gelmesini bekliyor.

Kariyerlerinin gidişatına yeni gelecek yönetimle görüştükten sonra karar verecek bu isimlerin, transfer yasağı devam eden Bursaspor’la devam edip etmeyecekleri merak ediliyor.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Maaşları nasılsa belediye veriyor 4-5 milyon isteriz derlerse babayı alırlar. Geçen sene Banaz yönetimi takıma sahip çıktı bu sene de futbolcular fedakarlık yapmalı. Feda sezonu diyelim bu sezon için. Yok öyle belediye bütçesinden yüksek maaşlar istemek. Madem öyle süper futbolcular hani niye hiç talipliler yok.

   10
   4
 1. Bu kaotik ortamda onların da
  Fazla bekleyecegini sanmiyorum
  Hedefi olan bir kaç 2.lig kulübünden
  Teklif gelirse imzalar çeker giderler
  Elimizi çabuk tutmazsak 15 lik
  Delikanlilarla oynamaya devam edicez

  9
  1
 2. Biraz Enver Cenk lig üstünde futbolcu genç arkadaşlar maalesef yetersiz ciddi para isterlerse gereği yok hiç birine bal ligi süper amatör veya 1. Amatör küme dahili Bursa da filiz lisans çıkartıp oynatilsa onlarda bu kadar oynar yetenekli sayılacak birde Çağatay var koca sene yerleşik alanda set oyunu oynayamadı bu takım çok ta şart değil kalmaları yüreğini biraz koyan sert fizikli mücadele yapan bu ligde 1 puanı garanti alıyor.

 3. Sevgili Bursasporlular 4 milyonluk bir şehirde Başkan çıkmıyor ise Bursaspor bitmiştir neyi konuşalım camiada amigoların tirbüncülerin elinde oyuncak olmuş bu hale gelene kadar hep seyirci kaldık yok siyasi denildi yok sen ben kavgası küçük çıkarlar yahu ne olucak ise olsun can çekişiyoruz kalite güç hiç birşey yok en sonunda amigo Selim aday olucak fiş çekilecek

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu